Najnowsze trendy w elektryfikacji pojazdów - POJAZDY ELEKTRYCZNE - ELEKTROMOBILNOŚĆ - ELEKTRYFIKACJA - KONWERSJA - AUTOMOTIVE - MOLEX - WEBINARIUM - MOUSER ELECTRONICS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Najnowsze trendy w elektryfikacji pojazdów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Najnowsze trendy w elektryfikacji pojazdów

Najnowsze trendy w elektryfikacji pojazdów

Bezpłatny webinar Mouser Electronics i Molex o zaletach architektury 48 V w samochodach elektrycznych

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych półprzewodników i komponentów elektronicznych, nawiązał współpracę z firmą Molex, globalnym liderem w dziedzinie elektroniki i innowatorem w dziedzinie łączności, w celu zorganizowania zupełnie nowego webinarium poświęconego zaletom 48-woltowej architektury elektrycznej pojazdów. Bezpłatne webinarium na żywo, prezentowane przez Electronic Design i zatytułowane Vehicle Electrification Trends Beyond Electric Cars, odbędzie się w czwartek 20 czerwca 2024 r. o godz. 13:00 (ET).

Coraz większa liczba producentów pojazdów elektrycznych przechodzi na 48-woltową architekturę elektryczną. Systemy 48-woltowe zapewniają bardziej wydajną dystrybucję energii, optymalizując akcesoria silnika i inną elektronikę w pojeździe. Konstrukcje o wyższym napięciu pozwalają również na lepsze wytwarzanie energii.

Podczas tego webinarium Kirk Ulery, kierownik ds. rozwoju działalności dystrybucyjnej w firmie Molex, podkreśli zalety architektury 48 V w samochodach elektrycznych i jej transformacyjny wpływ na całą branżę transportową. Webinarium dostarczy również aktualnych informacji na temat oferty wytrzymałych i niezawodnych zminiaturyzowanych złączy Molex, które mogą pomóc projektantom obniżyć koszty, zaoszczędzić miejsce i zmniejszyć złożoność okablowania w wielu różnych zelektryfikowanych zastosowaniach. Rejestrując się na webinarium, uczestnicy otrzymają również najnowsze informacje o produktach Molex od firmy Mouser.

Mouser oferuje szeroką gamę ponad 30 000 produktów firmy Molex, w tym złącza średniego napięcia Molex MX150, które wspierają przejście na architekturę 48-woltową. Wykorzystując sprawdzoną i solidną konstrukcję tych złączy, producenci samochodów mogą w prosty i bezpieczny sposób przejść z 12-woltowej architektury okablowania przy minimalnym nakładzie pracy inżynieryjnej. Dzięki zastosowaniu mniejszych przewodów, które zmniejszają ilość wymaganej miedzi, złącza MX150 pomagają również zmniejszyć całkowitą masę pojazdu, jednocześnie minimalizując potrzebę dodatkowego czasu i kosztów inżynieryjnych. 

Aby dowiedzieć się więcej o złączach średniego napięcia Molex MX150, odwiedź stronę https://eu.mouser.com/new/molex/molex-mx150-mid-voltage-connectors/.

Aby dowiedzieć się więcej o webinarium i zarejestrować się, odwiedź stronę https://www.electronicdesign.com/resources/webinars/webinar/55016935/vehicle-electrification-trends-beyond-electric-cars?sti=062024edmouser

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl