LUG otwiera spółkę w Ameryce Południowej - BRAZYLIA - LUG - RYNEK OŚWIETLENIOWY - AMERYKA POŁUDNIOWA - FLASH DQ
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG otwiera spółkę w Ameryce Południowej
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG otwiera spółkę w Ameryce Południowej

LUG otwiera spółkę w Ameryce Południowej
fot. LUG

LUG do Brazil dokonał właśnie oficjalnego otwarcia swojej siedzib w Ameryce Południowej. Ekspansja oświetlenia  marki LUG na kolejny kontynent to następny krok milowy w rozwoju Grupy Kapitałowej LUG S.A.

W końcu kwietnia 2013 Grupa Kapitałowa LUG S.A. oficjalnie otworzyła siedzibę główną i showroomu nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych w Sao Paulo, w Brazylii. Uroczystość otwarcia uświetnili swoją obecnością wybitni architekci i projektanci oświetlenia, przedstawicieli brazylijskiej prasy branżowej oraz polscy dyplomaci. Gościem honorowym był Konsul Generalny RP w Brazylii.

Showroom LUG do Brazil – w pogoni za marzeniem o wyrafinowanych projektach oświetleniowych

Połączenie nowoczesnych technologii i unikalnego designu zamknięte w pięknej formie opraw oświetleniowych LUG wywarło duże wrażenie na gościach podczas uroczystości inaugurującej w Sao Paulo. Showroom LUG do Brazil to synonim elegancji, prostoty i dobrego wzornictwa. Otwarta przestrzeń, surowe betonowe wykończenia oraz wspaniałe aranżacje sufitów podkreślają piękną formę opraw oraz nieszablonowy projekt  wnętrza. Blisko 100 opraw wyłącznie w technologii LED kreuje

wyjątkową koncepcję na styku projektu wnętrza, architektury i oświetlenia. W takim fascynującym otoczeniu debiut marki Flash DQ w Brazylii zrobił wyjątkowe wrażenie.

Uroczyste otwarcie nowego Showroomu Showroom LUG do Brazil

LUG do Brazil – brama do rynku oświetleniowego całej Ameryki Południowej

Odważne cele rozwojowe Grupy Kapitałowej LUG S.A. wsparte gruntowną analizą perspektyw brazylijskiej gospodarki były kluczowym czynnikiem decyzji o założeniu spółki w jednym z najważniejszych ekonomicznie i najbardziej znaczącym pod względem inwestycji kraju.

W pierwszym etapie działania LUG do Brazil Ltda. będzie prowadził dystrybucję produktów marki LUG i FLASH DQ w Brazylii oraz całej Ameryce Południowej.

- „W mojej ocenie powołanie nowej spółki istotnie wpłynie na rozwój Grupy Kapitałowej LUG S.A. oraz pozwoli wprowadzić markę LUG na rynek brazylijski oraz na inne rynki Ameryki Południowej, a w konsekwencji zwiększyć wolumen sprzedaży. Pierwszych wyników spodziewam się w II połowie 2013 roku, jednak na spektakularne sukcesy będziemy musieli popracować nieco dłużej. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z naszymi założeniami Brazylia stanie się dla firmy bramą do całego kontynentu.” – mówi Ryszard Wtorkowski podczas uroczystości otwarcia

Nowa siedziba LUG do Brazil wzmocni obecność firmy na rynkach międzynarodowych i będzie latynoamerykańskim centrum LUG ds. sprzedaży. Dodatkowo brazylijski zespół pracowników oferować będzie  architektom, projektantom wnętrz i projektantom oświetlenia wsparcie techniczne, usługi doradztwa w dziedzinie oświetlenia oraz  szkolenia w obszarze LED i rozwiązań energooszczędnych.

Sprawdzaj pomysły oświetleniowe LUG do Brazil na bieżąco: lug.com.pl/Brazil

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl