LUG otwiera spółkę w Ameryce Południowej - BRAZYLIA - LUG - RYNEK OŚWIETLENIOWY - AMERYKA POŁUDNIOWA - FLASH DQ
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG otwiera spółkę w Ameryce Południowej
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG otwiera spółkę w Ameryce Południowej

LUG otwiera spółkę w Ameryce Południowej
fot. LUG

LUG do Brazil dokonał właśnie oficjalnego otwarcia swojej siedzib w Ameryce Południowej. Ekspansja oświetlenia  marki LUG na kolejny kontynent to następny krok milowy w rozwoju Grupy Kapitałowej LUG S.A.

W końcu kwietnia 2013 Grupa Kapitałowa LUG S.A. oficjalnie otworzyła siedzibę główną i showroomu nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych w Sao Paulo, w Brazylii. Uroczystość otwarcia uświetnili swoją obecnością wybitni architekci i projektanci oświetlenia, przedstawicieli brazylijskiej prasy branżowej oraz polscy dyplomaci. Gościem honorowym był Konsul Generalny RP w Brazylii.

Showroom LUG do Brazil – w pogoni za marzeniem o wyrafinowanych projektach oświetleniowych

Połączenie nowoczesnych technologii i unikalnego designu zamknięte w pięknej formie opraw oświetleniowych LUG wywarło duże wrażenie na gościach podczas uroczystości inaugurującej w Sao Paulo. Showroom LUG do Brazil to synonim elegancji, prostoty i dobrego wzornictwa. Otwarta przestrzeń, surowe betonowe wykończenia oraz wspaniałe aranżacje sufitów podkreślają piękną formę opraw oraz nieszablonowy projekt  wnętrza. Blisko 100 opraw wyłącznie w technologii LED kreuje

wyjątkową koncepcję na styku projektu wnętrza, architektury i oświetlenia. W takim fascynującym otoczeniu debiut marki Flash DQ w Brazylii zrobił wyjątkowe wrażenie.

Uroczyste otwarcie nowego Showroomu Showroom LUG do Brazil

LUG do Brazil – brama do rynku oświetleniowego całej Ameryki Południowej

Odważne cele rozwojowe Grupy Kapitałowej LUG S.A. wsparte gruntowną analizą perspektyw brazylijskiej gospodarki były kluczowym czynnikiem decyzji o założeniu spółki w jednym z najważniejszych ekonomicznie i najbardziej znaczącym pod względem inwestycji kraju.

W pierwszym etapie działania LUG do Brazil Ltda. będzie prowadził dystrybucję produktów marki LUG i FLASH DQ w Brazylii oraz całej Ameryce Południowej.

- „W mojej ocenie powołanie nowej spółki istotnie wpłynie na rozwój Grupy Kapitałowej LUG S.A. oraz pozwoli wprowadzić markę LUG na rynek brazylijski oraz na inne rynki Ameryki Południowej, a w konsekwencji zwiększyć wolumen sprzedaży. Pierwszych wyników spodziewam się w II połowie 2013 roku, jednak na spektakularne sukcesy będziemy musieli popracować nieco dłużej. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z naszymi założeniami Brazylia stanie się dla firmy bramą do całego kontynentu.” – mówi Ryszard Wtorkowski podczas uroczystości otwarcia

Nowa siedziba LUG do Brazil wzmocni obecność firmy na rynkach międzynarodowych i będzie latynoamerykańskim centrum LUG ds. sprzedaży. Dodatkowo brazylijski zespół pracowników oferować będzie  architektom, projektantom wnętrz i projektantom oświetlenia wsparcie techniczne, usługi doradztwa w dziedzinie oświetlenia oraz  szkolenia w obszarze LED i rozwiązań energooszczędnych.

Sprawdzaj pomysły oświetleniowe LUG do Brazil na bieżąco: lug.com.pl/Brazil

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl