Nowa jakość oświetlenia na lotnisku w Kopenhadze - LOTNISKO - KOPENHAGA - LUG LIGHT FACTORY - FLASH DQ - TLON LIGHT
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa jakość oświetlenia na lotnisku w Kopenhadze
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa jakość oświetlenia na lotnisku w Kopenhadze

Nowa jakość oświetlenia na lotnisku w Kopenhadze

Otwarte 1925 r. lotnisko w Kopenhadze jest jednym z najstarszych międzynarodowych portów lotniczych w Europie. Obsługa ponad 25 mln pasażerów każdego roku, czyni je również największym lotniskiem krajów nordyckich i najbardziej ruchliwym lotniskiem w Skandynawii. Codzienna obecność ponad 62 tys. osób sprawia, że kwestia zapewnienia komfortowych warunków pasażerom przebywającym na lotnisku w Kopenhadze jest się niezwykle istotna.

Ponieważ oświetlenie jest jednym z czynników mających największy wpływ na osoby przebywające w danym pomieszczeniu, wybór rozwiązań o najwyższej jakości jest kluczowy dla ich dobrego samopoczucia. Doskonały przykład takiego rozwiązania można znaleźć w niedawno rozbudowanym holu C lotniska w Kopenhadze, gdzie na powierzchni 1920 metrów kwadratowych rozmieszczono 255 opraw oświetleniowych TLON Light z portfolio FLASH DQ, ekskluzywnej marki należącej do LUG Light Factory.

 – Te najwyższej klasy zwieszane oprawy dekoracyjne wyposażone w wysokiej jakości źródła światła LED doskonale podkreślają unikalny charakter nowoczesnych obiektów infrastrukturalnych. Równocześnie, oprawy te są energooszczędne i oferują imponujące parametry techniczne, co czyni je optymalnym wyborem dla każdego, kto szuka rozwiązań łączących w sobie to co najlepsze w designie i technologii oświetleniowej – Dyrektor ds. Eksportu i Marketingu LUG Light Factory, Beata Tustanowska.

Na potrzeby tego projektu, firma LUG przygotowała customizowaną wersję oprawy TLON Light o imponującej średnicy 1950 mm. Do obiektu dostarczono łącznie 255 opraw, które razem tworzą zapierającą dech w piersiach kompozycję. Aby spełnić wszystkie wymagania techniczne i założenia projektu oświetleniowego, strumień zastosowanych opraw został obniżony do 4000 i 4500 lumenów (ze standardowego strumienia 10.000 lm), tak aby pasażerowie mogli spędzać czas na lotnisku w Kopenhadze w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach. 

Polskie oprawy oświetleniowe TLON Light z portfolio FLASH DQ w holu C lotniska w Kopenhadze

Źródło: LUG

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl