Nowa jakość oświetlenia na lotnisku w Kopenhadze - LOTNISKO - KOPENHAGA - LUG LIGHT FACTORY - FLASH DQ - TLON LIGHT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa jakość oświetlenia na lotnisku w Kopenhadze
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa jakość oświetlenia na lotnisku w Kopenhadze

Nowa jakość oświetlenia na lotnisku w Kopenhadze

Otwarte 1925 r. lotnisko w Kopenhadze jest jednym z najstarszych międzynarodowych portów lotniczych w Europie. Obsługa ponad 25 mln pasażerów każdego roku, czyni je również największym lotniskiem krajów nordyckich i najbardziej ruchliwym lotniskiem w Skandynawii. Codzienna obecność ponad 62 tys. osób sprawia, że kwestia zapewnienia komfortowych warunków pasażerom przebywającym na lotnisku w Kopenhadze jest się niezwykle istotna.

Ponieważ oświetlenie jest jednym z czynników mających największy wpływ na osoby przebywające w danym pomieszczeniu, wybór rozwiązań o najwyższej jakości jest kluczowy dla ich dobrego samopoczucia. Doskonały przykład takiego rozwiązania można znaleźć w niedawno rozbudowanym holu C lotniska w Kopenhadze, gdzie na powierzchni 1920 metrów kwadratowych rozmieszczono 255 opraw oświetleniowych TLON Light z portfolio FLASH DQ, ekskluzywnej marki należącej do LUG Light Factory.

 – Te najwyższej klasy zwieszane oprawy dekoracyjne wyposażone w wysokiej jakości źródła światła LED doskonale podkreślają unikalny charakter nowoczesnych obiektów infrastrukturalnych. Równocześnie, oprawy te są energooszczędne i oferują imponujące parametry techniczne, co czyni je optymalnym wyborem dla każdego, kto szuka rozwiązań łączących w sobie to co najlepsze w designie i technologii oświetleniowej – Dyrektor ds. Eksportu i Marketingu LUG Light Factory, Beata Tustanowska.

Na potrzeby tego projektu, firma LUG przygotowała customizowaną wersję oprawy TLON Light o imponującej średnicy 1950 mm. Do obiektu dostarczono łącznie 255 opraw, które razem tworzą zapierającą dech w piersiach kompozycję. Aby spełnić wszystkie wymagania techniczne i założenia projektu oświetleniowego, strumień zastosowanych opraw został obniżony do 4000 i 4500 lumenów (ze standardowego strumienia 10.000 lm), tak aby pasażerowie mogli spędzać czas na lotnisku w Kopenhadze w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach. 

Polskie oprawy oświetleniowe TLON Light z portfolio FLASH DQ w holu C lotniska w Kopenhadze

Źródło: LUG

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl