Zmniejszenie zużycia energii o 10% po instalacji VLT OneGearDrive - DANFOSS - EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA - NAPĘD VLT - NAPĘDY - OPTYMALIZACJA PRODUKCJI - LINIA PRODUKCYJNA - ONE GEAR DRIVES - TAŚMY PRZENOŚNIKOWE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zmniejszenie zużycia energii o 10% po instalacji VLT OneGearDrive
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zmniejszenie zużycia energii o 10% po instalacji VLT OneGearDrive

Zmniejszenie zużycia energii o 10% po instalacji VLT OneGearDrive
fot. Danfoss

Instalacja VLT® OneGearDrives® do obsługi przenośników na linii napełniania wody mineralnej, Valser Mineralquellen zastąpiła blisko czterdzieści poprzednich kombinacji silników i przekładni na silnik o jednej wielkości i trzech przełożeniach przekładni.

 – Wraz ze zmniejszeniem zapasów części zamiennych oraz dzięki łatwej instalacji, VLT OneGearDrive znacznie poprawiła proces napełniania w naszej linii. Jako część modernizacji, usprawniliśmy również funkcjonowanie i pracę naszego systemu przenośników. Obecnie pracują płynniej, a pasy nie szarpią przy pracy na niskich obrotach – mówi Roman Schmid, Valser Mineralquellen.

Firma Valser zmniejsza zużycie energii o 10% dzięki instalacji VLT® OneGearDrive®

OneGearDrives uproszcza operacje i praceMniejsza liczba wariantów doprowadziła również do mniejszych kosztów związanych z utrzymaniem. Motoreduktory OneGearDrive są łatwe w instalacji i zaczynają oszczędzać energię od razu. W tym samym czasie ogólna wydajność zakładu produkcyjnego co d sieci elektrycznej również znacznie się poprawiła.

 – Jest wiele zalet nowego rozwiązanie. Jest mniej harmonicznych, zauważyliśmy lepsze zrównoważenie obciążenia faz , do tego jest mniej odchyleń poziomów napięcia i częstotliwości  kontynuuje Pan Smid.

Źródło: Danfoss
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl