Seminarium: Instalacje elektryczne i automatyka budynków - CZUJNIKI - CZUJNIK RUCHU - SEMINARIUM - POMORZE - STEROWANIE ŚWIATŁEM - AUTOMATYKA BUDYNKOWA - SOPOT - STEINEL - LANGE ŁUKASZUK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Seminarium: Instalacje elektryczne i automatyka budynków
drukuj stronę
poleć znajomemu

Seminarium: Instalacje elektryczne i automatyka budynków

Seminarium: Instalacje elektryczne i automatyka budynków
fot. Lange Łukaszuk

12 lutego 2013 r. w sopockim hotelu Sofitel Grand odbyło się jedno z cyklu Seminariów, gdzie zaprezentowały się firmy działające w branży elektrycznej. Podczas spotkania z projektantami przedstawiciele firmy Lange Łukaszuk zapoznali uczestników z automatycznym sterowaniem światłem oraz nowoczesną techniką czujników firmy STEINEL zapewniającą bezpieczeństwo, wyższy komfort i maksymalną oszczędność energii elektrycznej.

Ta nowoczesna technologia pozwala połączyć zdrowy klimat pomieszczeń z oszczędnością energii elektrycznej. Z asortymentu firmy STEINEL szczególnie wyróżnia się komfortowa praca opraw oświetleniowych wyposażonych w zintegrowane czujniki ruchu technologii HF z czujnikami zmierzchowymi, co jest nowością na skale światową. W trakcie naszej prezentacji chcieliśmy przede wszystkim przybliżyć technikę czujników i innowacyjne rozwiązania na nich oparte. Rozmowy prowadzone z przybyłymi na spotkanie architektami i inżynierami pozwoliły na skonfrontowanie potrzeb rynku. Dzięki cennym sugestiom projektantów i instalatorów możemy być jeszcze bliżej naszych klientów.

Oprawa Steinel LED D1 o nowoczesnym kwadratowym kształcie z funkcją światła półpośredniego ze srebrnym pierścieniem

Firma STEINEL dba o to, aby oferowane produkty były innowacyjne w trzech najważniejszych obszarach: funkcjonalności, designu i efektywności. Z dużym zainteresowaniem uczestników Seminarium spotkała się również prezentacja wybranych opraw oświetleniowych RS50, RS PRO LED S1. Przedstawiono również nowość 2012 roku – oprawę LED D1 o nowoczesnym kwadratowym kształcie z funkcją światła półpośredniego, występującą ze srebrnym lub białym pierścieniem.

Tego typu spotkania są dla nas bardzo ważne. Mamy możliwość prezentowania swoich produktów oraz bezpośredni kontakt z architektami, projektantami i inwestorami. Podczas spotkań kuluarowych istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcami techniczno-asortymentowymi ds. inwestycji. Uczestnicy spotkania mogą na miejscu zapytać o szczegóły oferty i interesujące ich rozwiązania. Jednocześnie my zdobywamy nowe doświadczenia i wiedzę, którą przekładamy na najwyższą jakość produktów i obsługi klientów.

Doroczne Seminaria Regionalne pod patronatem Gazety Budowlanej Millenium organizowane są od prawie 10-ciu lat w ramach Targów dla projektantów instalacji elektrycznych, inżynierów elektryków, inwestorów instytucjonalnych oraz wykonawców. 

Źródło: Lange Łukaszuk

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LŁ spólka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Lange Łukaszuk sp.j.)
ul. Wrocławska 43, Byków k. Wrocławia
tel.  +48 71 39 80 863
fax.  +48 71 39 80 869
www.langelukaszuk.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl