Najnowsze produkty TE Connectivity już dostępne w Farnell - ZŁĄCZA - CZUJNIKI - FILTRY - FARNELL - ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE - TE CONNECTIVITY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Najnowsze produkty TE Connectivity już dostępne w Farnell
drukuj stronę
poleć znajomemu

Najnowsze produkty TE Connectivity już dostępne w Farnell

Najnowsze produkty TE Connectivity już dostępne w Farnell

Szybka dostawa najnowszych rozwiązań TE w zakresie łączności i czujników przyspiesza rozwój nowych produktów

Farnell powiększył swoją ofertę produktów TE Connectivity i czujników, wprowadzając najnowsze produkty, które pozwolą klientom przyspieszyć rozwój nowych zastosowań w pojazdach elektrycznych, energetyce, samolotach, cyfrowych fabrykach, inteligentnych domach, opiece medycznej ratującej życie, wydajnych sieciach użyteczności publicznej oraz globalnej infrastrukturze komunikacyjnej.

Te najnowsze dodatki do bieżącego portfolio TE Connectivity w Farnell pomogą w rozwoju nowych produktów, zapewniając klientom szybki dostęp do wiodącej na rynku gamy rozwiązań od światowego producenta innowacyjnych, niezawodnych produktów łączności i czujników.

Najnowsze dodatki TE Connectivity do oferty Farnell obejmują:

Złącza AMPMODU to 2-milimetrowe gniazda typu płytka–płytka, które zapewniają zwiększony kontakt powierzchniowy dla niezawodnego transferu sygnału i mogą być stosowane w różnych procesach montażowych.

 • Zajmują o 38% mniej miejsca na płytce drukowanej w porównaniu z uśrednionymi rozwiązaniami 2,54 mm [0,1"].
 • Dwupunktowa stabilność elektryczna zapewnia niezawodne połączenie z gniazdami i głowicami.
 • Wiele opcji układania płytka–płytka dzięki kombinacji głowic i gniazd.
 • Łatwość montażu dzięki zautomatyzowanemu montażowi powierzchniowemu i przelotowemu.
 • Zastosowania obejmują serwonapędy, sterowanie przemysłowe, przenoszenie materiałów, oprzyrządowanie, wyposażenie testowe i automatykę budynków.

Corcom 3-phase high performance DIN Rail EMI filters to filtry ogólnego przeznaczenia dla stosowania w systemach 3-fazowych, z dołączonym połączeniem neutralnym.

 • Zaprojektowane do zapewnienia standardowego tłumienia w celu zmniejszenia interferencji elektromagnetycznych (EMI) i zakłóceń w zasilaniu.
 • Możliwość montażu w obudowie lub na szynie DIN.
 • Zastosowania obejmują automatykę przemysłową, systemy HVAC i maszyny CNC.

ZŁĄCZA M12 8/12 PINÓW NA PŁYTKĘ PCB/PANEL to nowe wtykowe złącza na płytkę PCB, które pomagają zwiększyć wydajność produkcji i obniżyć koszty instalacji w miejscach, gdzie wymagana jest ochrona IP67. Te 12-pinowe złącza o dużej gęstości, odpowiednie do przesyłania sygnałów i danych w trudnych warunkach przemysłowych, zapewniają bardzo zwartą konstrukcję i dużą gęstość połączeń.

 • Połączenie typu "plug & play" to pewność szybkiego montażu.
 • Szybkie i niezawodne połączenie do montażu na płytkach drukowanych i panelach.
 • 8 i 12 pozycji
 • IP67 – pyłoszczelność i wodoodporność do co najmniej 1 m.
 • Zastosowania obejmują automatykę przemysłową, maszyny, przemysłowy Ethernet i czujniki.

Najnowsze produkty TE Connectivity już dostępne w Farnell

Rozwiązania połączeniowe serii Dynamic we wzmocnionej obudowie są odpowiednie do całej gamy zastosowań przemysłowych — od obwodów sygnałowych do układów zasilania: Złącza te charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją obudowy i wysokiej jakości systemem styków zaciskanych, dzięki czemu nadają się do zastosowań typu przewód–płyta, przewód–panel i przewód–przewód w trudnych warunkach przemysłowych.

 • Seria Dynamic Mini to niskoprofilowe złącza do transmisji sygnałów na płytce drukowanej, zapewniające dodatkowe miejsce na płytce.
 • Złącza Dynamic D8000 przenoszą prądy o natężeniu 100 A na pin w połączeniach przewód–przewód i 90 A w połączeniach przewód–płytka. Ich napięcie znamionowe wynosi 1000 V AC/DC i mogą wytrzymać napięcie do 3000 V AC.
 • Małe złącza serii Dynamic D1000 do połączeń przewód–przewód są odpowiednie do wąskich przestrzeni w małych urządzeniach przemysłowych i maszynach.

Od ponad 75 lat TE Connectivity współpracuje z klientami, tworząc zaawansowane technologicznie produkty z zakresu łączności i czujników, które sprawiają, że połączony świat staje się możliwy.

Najnowsze produkty TE Connectivity są już dostępne w Farnell w regionie EMEA, Newark w Ameryce Północnej i element14 w regionie APAC. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl