Elastyczna produkcja z perspektywy ekspertów w nowym ebooku Mouser Electronics i Analog Devices - CZUJNIKI - E-BOOK - PRODUKCJA - MEMS - ANALOG DEVICES - MOUSER ELECTRONICS - TIME OF FLIGHT
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Elastyczna produkcja z perspektywy ekspertów w nowym ebooku Mouser Electronics i Analog Devices
drukuj stronę
poleć znajomemu

Elastyczna produkcja z perspektywy ekspertów w nowym ebooku Mouser Electronics i Analog Devices

Elastyczna produkcja z perspektywy ekspertów w nowym ebooku Mouser Electronics i Analog Devices

Firma Mouser Electronics, będąca liderem wprowadzania na rynek nowych produktów (NPI), we współpracy z Analog Devices ogłasza nowy e-book skupiający się na tym, w jaki sposób zakłady produkcyjne mogą osiągnąć większą przepustowość, jakość produktu i efektywność kosztową dzięki elastycznemu podejściu do produkcji.

 

W ebooku zatytułowanym 10 Experts on Flexible Manufacturing eksperci merytoryczni z Analog Devices i innych firm technologicznych omawiają, w jaki sposób dzisiejsze czujniki, podsystemy zrobotyzowane i jednostki obliczeniowe z obsługą sztucznej inteligencji umożliwiają fabrykom dostosowanie produkcji i produkcji z większą elastycznością. Umożliwia to zakładom produkcyjnym osiągnięcie większej przepustowości, jakości produktu i efektywności kosztowej niż kiedykolwiek wcześniej. Jednocześnie ulepszone procesy i kontrola mogą ułatwić bardziej zrównoważony proces produkcyjny, w którym marnuje się mniej energii i materiałów. W e-booku podkreślono również wiele produktów Analog Devices, które pomagają wprowadzić elastyczną produkcję w życie.

Zestaw ewaluacyjny EVAL-ADTF3175D-NXZ TOF (time of flight) dostępny w Mouser, prezentuje moduł ADTF3175 ToF z procesorem sygnału obrazu ADSD3500 firmy Analog Devices, dostępnym na zamówienie. Moduł ADTF3175 ToF umożliwia zastosowania przemysłowe: od manipulowania robotami po widzenie maszynowe, unikanie obiektów i pomiary obiektów.

Produkty GMSL™ Serializer i Deserializer, takie jak MAX96717 i MAX96724, to solidne i proste rozwiązania, które umożliwiają zaawansowane wykrywanie i percepcję dla autonomicznych aplikacji. Urządzenia te umożliwiają podłączenie kamer i czujników MIPI CSI-2 do procesora aplikacji za pomocą jednego kabla, wraz z przesyłanymi w czasie rzeczywistym danymi o wysokiej przepustowości z czujników, dwukierunkowymi sygnałami sterującymi i zasilającymi. Dodatkowe funkcje, takie jak zegary referencyjne, adaptacyjna korekcja itp., mogą być również wykorzystane do uproszczenia projektu systemu przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiego poziomu integralności danych.

ADXL359 MEMS inercyjna jednostka pomiarowa (IMU) została zaprojektowana do integracji dokładnych, wieloosiowych czujników inercyjnych w systemach przemysłowych. Wszystkie niezbędne testy ruchu i kalibracja są częścią procesu produkcyjnego w fabryce, co znacznie skraca czas integracji systemu.

Bezpieczeństwo danych ma kluczowe znaczenie w elastycznej produkcji, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej zależność od komunikacji. Kontroler kryptograficzny MAXQ1065 i koprocesor DS28S60 DeepCover® mogą odegrać kluczową rolę w zapewnieniu, że tylko autoryzowane podmioty mają dostęp do wrażliwych danych w hali produkcyjnej.

Aby dowiedzieć się więcej o Analog Devices, odwiedź https://eu.mouser.com/manufacturer/analog-devices/.

Aby przeczytać eBook 10 ekspertów w dziedzinie elastycznej produkcji, odwiedź stronę https://eu.mouser.com/news/adi-mg-flexible/adi-10-experts-flexible-manufacturing-ebook.html.

Aby przejrzeć obszerną bibliotekę e-booków firmy Mouser, odwiedź stronę https://resources.mouser.com/manufacturer-ebooks/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl