Nowe aplikacje na smartfony dla chłodnictwa przemysłowego - APLIKACJE MOBILNE - DANFOSS - HVAC - CHŁODNICTWO - KOOLAPP - FLEXLINE - CZĘŚCI ZAMIENNE - DANFOSS IR APP
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe aplikacje na smartfony dla chłodnictwa przemysłowego
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe aplikacje na smartfony dla chłodnictwa przemysłowego

Nowe aplikacje na smartfony dla chłodnictwa przemysłowego

Dział chłodnictwa przemysłowego firmy Danfoss wprowadza na rynek nową grupę zaworów odcinających i regulacyjnych których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa i ułatwienie montażu i eksploatacji. Jako uzupełnienie tych produktów udostępniono nową aplikację Danfoss IR App.

Aplikacja Danfoss IR jest dostosowana do pobierania innych aplikacji/narzędzi, które ułatwią pracę z produktami chłodnictwa firmy Danfoss. Aby być na bieżąco wystarczy jednorazowe pobranie.

Pierwszą aplikacją dla Danfoss IR jest SVL Flexline™. Aplikacja wyjaśnia cechy i korzyści nowo wprowadzonych elementów armatury chłodniczej oraz daje łatwy dostęp do danych technicznych i innych istotnych informacji o produktach.

Ale to nie wszystko. Dołączone jest trochę rozrywki w postaci gry. Gra zbudowana jest wokół koncepcji "jedna platforma, wiele opcji", która jest główną zasadą SVL Flexline™. Gra polega na prawidłowym doborze elementów. Sprawdź swoją wiedzę o produktach i zagraj z kolegami. Zobacz, kto odpowie na pytania najszybciej!

Kolejnym narzędziem udostępnionym na platformie Danfoss App jest aplikacja Części Zamienne, dzięki której łatwo jest znaleźć odpowiednie części zamienne do danego zaworu z działu przemysłowego chłodnictwa Danfoss.

Danfoss IR AppDanfoss SVL Flexline™

Wszystko co musisz zrobić, to pobrać aplikację Danfoss IR raz, a będziesz zawsze posiadał aktualizowane aplikacje dotyczące Przemysłowego Chłodnictwa Danfoss. Aplikacja jest opracowana dla iPhone, iPad oraz urządzeń pracujących na systemie Android i można ją pobrać za pośrednictwem Apps Store lub na stronie internetowej Chłodnictwa Przemysłowego: 

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  Danfoss Poland Sp. z o.o.
  ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
  tel.  022 7550700
  fax.  022 7550701
  www.danfoss.pl
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl