Lampa Steinel L 675 LED z czujnikiem ruchu i funkcją Watt-o-matic - OŚWIETLENIE LED - CZUJNIK RUCHU - LAMPY LED - POWER LED - SOFTSTART - STEINEL - LANGE ŁUKASZUK - IP44 - WATT-O-MATIC
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Lampa Steinel L 675 LED z czujnikiem ruchu i funkcją Watt-o-matic
drukuj stronę
poleć znajomemu

Lampa Steinel L 675 LED z czujnikiem ruchu i funkcją Watt-o-matic

Lampa Steinel L 675 LED z czujnikiem ruchu i funkcją Watt-o-matic
fot. Lange Łukaszuk

Zewnętrzna lampa ścienna LED z niezawodnym mechanizmem sterowania oświetleniem 

Oświetlenie wokół budynku mieszkalnego stanowi istotny element zabezpieczenia przed włamywaczami. Co więcej, lampy zewnętrzne poza funkcją praktyczną pełnią również rolę dekoracyjną. W ofercie firmy Lange Łukaszuk znaleźć można od niedawna kolejną elegancką lampę marki Steinel – model L 675 z czujnikiem ruchu, którą można montować poziomo i pionowo. Dodatkowo możliwość umieszczenia na niej numeru domu powoduje, że jest on podświetlony i przez to dobrze widoczny dla naszych gości. 

Skrzynkowa lampa ścienna L 675 firmy Steinel to zestawienie dwóch elementów: lampy głównej oraz dodatkowej z numerem domu. Źródło światła w podstawowej części stanowią dwie diody Power LED – 2x4W. Lampę z numerem oświetlają diody 1W.

Dla zwiększenia komfortu oraz funkcjonalności lampa posiada dodatkową funkcje - soft start, czyli łagodne rozpalenie światła, a także Watt-o-matic - regulowanie jasności podstawowej. Oznacza to, że przy ustawionym progu czułości zmierzchowej, następuje włączenie oświetlenia, a jego wartość może ustawić na poziomie 0% lub 25% pełnej mocy.

Lampa L 675 firmy Steinel posiada trzy praktyczne ustawienia programów:

  • po pierwsze  dioda świecąca włączona jest od progu zmierzchu przez cała noc
  • po drugie  dioda świecąca włączona jest od progu zmierzchu do północy
  • po trzecie  dioda świecąca włącza się po wykryciu ruchu.

Lampa STEINEL L 675 została wyposażona w wysoce wydajny mikroczujnik ruchu. Możliwość zmiennego podłączenia czujnika powoduje, że lampę można bez problemu zamontować w pionie lub w poziomie.

Lampa L 675 została wyposażona w wysoce wydajny mikroczujnik ruchu. Możliwość zmiennego podłączenia czujnika powoduje, że lampę można bez problemu zamontować w pionie lub w poziomie. Czujnik posiada 2 poziomy i 512 stref wykrywania. Indywidualne dopasowywania kąta wykrywania możliwe jest za pomocą dostarczonych w zestawie przesłon. Zasięg czujnika wynosi w promieniu maksymalnie 8m.

W zestawie z lampą L 675 firmy Steinel dostarczane są samoprzylepne cyfry przeznaczone do użycia jako numer domu. Warto podkreślić, że zakres temperatury, która nie powoduje uszkodzenia lampy L 675 waha się od – 20°C do 40°C, dodatkowo klasa ochronności II oraz stopień ochrony IP 44 warunkują długoletnią żywotność lampy i jej prawidłowe funkcjonowanie nawet podczas zmiennych warunków atmosferycznych.

Lampa L 675 firmy Steinel dostępna jest w dwóch odcieniach – srebrnym i antracytowym. Hartowane szkło w połączeniu z tymi niezwykle modnymi odcieniami powoduje, że jest to propozycja nie tylko dla odważnych aranżacji przestrzeni wokół domu. Niebanalna konstrukcja lampy skrzynkowej, łagodne zaokrąglenia powodują, że model L 675 firmy Steinel z pewnością przypadnie do gustu inwestorom poszukującym charakterystycznych dodatków poprawiających estetykę budynku. 

Warto podkreślić, że estetyka zewnętrznej lampy firmy Steinel w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i dogodnymi funkcjami powodują, że jest to nie tylko najlepszy sposób na niebanalne ozdobienie domu, ale także zapewnienie mu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. 

Producent: STEINEL 
Dystrybutor: Lange Łukaszuk
Cena netto: 849 zł 
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

LŁ spólka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Lange Łukaszuk sp.j.)
ul. Wrocławska 43, Byków k. Wrocławia
tel.  +48 71 39 80 863
fax.  +48 71 39 80 869
www.langelukaszuk.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl