Lampy przemysłowe LED o wysokiej sprawności świetlnej - OŚWIETLENIE LED - LAMPY LED - SKUTECZNOŚĆ ŚWIETLNA - BRIDGELUX - MODUŁY LED
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Lampy przemysłowe LED o wysokiej sprawności świetlnej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Lampy przemysłowe LED o wysokiej sprawności świetlnej

Lampy przemysłowe LED o wysokiej sprawności świetlnej

Firma Ciepiela Technology Promotion (CTP) wprowadza na polski rynek wykorzystujące technologię LED linie lamp EkoHall oraz EkoStreet przeznaczone są do wykorzystania m.in. w obiektach przemysłowych, a także przestrzeniach otwartych. W lampach EkoStreet i EkoHall zastosowano moduły LED firmy Bridgelux o najwyższej sprawności świetlnej na rynku - 150 lm/W.

Technologia LED zdobywa od kilku lat coraz większą popularność w branży oświetleniowej. Dobrze znane są takie jej zalety jak ogromna oszczędność w stosunku do tradycyjnych metod oświetlenia, żywotność i niezawodność produktów oraz ich ekologiczny charakter. Innowacyjne lampy LED oferowane przez CTP idą o krok dalej w kilku istotnych aspektach.

Przede wszystkim zastosowane w lampach EkoStreet i EkoHall moduły LED maja najwyższą na rynku sprawność, na poziomie 150 lm/W. Co więcej każdy moduł świecący lampy jest wyposażony w odrębną szklaną soczewkę, w związku z czym nie ma konieczności stosowania oprawy. Soczewka z polerowanego szkła optycznego charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością światła na poziomie 98%, nie zatrzymuje brudu oraz bardzo precyzyjnie kierunkuje światło. Oznacza to jeszcze efektywniejsze wykorzystanie energii poprzez ograniczenie jej strat.  

Lampy wyposażone są w specjalnie skonstruowane i opatentowane radiatory, które pozwalają skutecznie odprowadzać ciepło od modułu LED na zewnątrz. Ma to znaczenie szczególnie przy lampach do hal. Dobre chłodzenie modułu LED wydłuża jego żywotność i zmniejsza ryzyko awarii.

Oszczędność uzyskujemy również poprzez wysoką jakość produktu. Moduły LED pochodzą od renomowanego amerykańskiego producenta Bridgelux. Lampy wykonane są całkowicie w Polsce, wyłącznie z renomowanych podzespołów. To nie tylko gwarancja wysokiej jakości, ale i łatwy dostęp do części zamiennych oraz serwisu.

Ponadto, dzięki zastosowaniu opatentowanych rozwiązań zastępowalności źródła zasilania, awaria nigdy nie wyłącza całej lampy. W odróżnieniu od konkurencji Lampy EkoHall i EkoStreet mogą pracować także na prądzie trójfazowym. Pozwala to uniknąć sytuacji, w których awaria jednej fazy wyłącza lampy w danym obszarze oraz daje możliwość stworzenia bardzo prostego systemu sterowania. Bez żadnej elektroniki możemy połączyć lampy z czujnikami ruchu, zmierzchu, programatorami czasowymi. W ten sposób powstają kolejne oszczędności.

Produkty z linii EkoHall i EkoStreet są stale rozwijane. Kolejne planowane wdrożenia, będące obecnie w końcowej fazie testów, to m.in. zabezpieczenia lamp przed przepięciami. Takie zabezpieczenia są niezbędne w oświetleniu, które pracuje w ramach jednej instalacji elektrycznej z urządzeniami o dużej mocy. Oprócz tego w planach jest wprowadzenie dedykowanych, certyfikowanych linii lamp, uwzględniających zapotrzebowanie i specyfikę poszczególnych branż przemysłowych.

EkoStreet

Źródło: CTP

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl