Efektywny proces produkcyjny, czyli jak zapewnić ciągłość produkcji przy jednoczesnej redukcji kosztów wytworzenia - ASTOR - EFEKTYWNOSĆ - AUTOMATYZACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH - PARK MASZYNOWY - OPTYMALIZACJA PRODUKCJI - SEMIARIUM - LEAN MANAGEMENT - LEANQ TEAM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Efektywny proces produkcyjny, czyli jak zapewnić ciągłość produkcji przy jednoczesnej redukcji kosztów wytworzenia
drukuj stronę
poleć znajomemu

Efektywny proces produkcyjny, czyli jak zapewnić ciągłość produkcji przy jednoczesnej redukcji kosztów wytworzenia

Efektywny proces produkcyjny, czyli jak zapewnić ciągłość produkcji przy jednoczesnej redukcji kosztów wytworzenia

ASTOR i LeanQ Team zapraszają na seminarium biznesowe „Efektywny proces produkcyjny”, podczas którego będzie można poznać narzędzia Lean Management, pozwalające na rozwiązanie problemów związanych z niewystarczającą elastycznością i niską efektywnością procesu.

Celem seminarium jest pokazanie metod i narzędzi (elementy Total Productive Maintenance, czyli Obsługa Autonomiczna i Prewencyjna, metodologia skracania przezbrojeń, wskaźnik efektywności maszyn OEE, działania Kaizen, automatyzacja i robotyzacja procesów), dzięki którym przy współpracy działów produkcji oraz utrzymania ruchu proces produkcyjny będzie elastyczny a używane w tym procesie maszyny będą pracowały z efektywnością na światowym poziomie. Przedstawiamy również proces budowania Road Map – narzędzia skutecznego przeprowadzania organizacji przez proces doskonalenia efektywności i elastyczności parku maszynowego.

Tematyka seminarium poświęcona jest zagadnieniom efektywnego zarządzania produkcją, eliminacji strat i doskonaleniu procesów, by realizować produkcję zgodnie ze światowymi standardami World Class Management.

Omówione zostaną zagadnienia niewystarczającej elastyczności procesu produkcyjnego oraz niskiej jego efektywności.

Seminarium „Efektywny proces produkcyjny” skierowane jest do szefów produkcji i do współpracujących z nimi szefów utrzymania ruchu. To doskonała okazja do spotkania się z ekspertami branżowymi (specjaliści firmy LeanQ Team oraz ASTOR) i wysłuchania prezentacji połączonych z warsztatami.

Jeśli znajoma jest Ci sytuacja, w której:

  • pomimo wysiłków ukierunkowanych na szybką i sprawną realizację zleceń produkcyjnych okazuje się, że wciąż pojawiają się „zjadacze” zdolności produkcyjnych w postaci: awarii, usterek, wydłużonych przezbrojeń, przerw i innych,
  • gdy w perspektywie pojawia się możliwość sprawnej realizacji zamówień, to pojawiają się nowe zaburzenia w postaci krótszych serii produkcyjnych, coraz większego zróżnicowania produktów, itp.

... to znaczy, że to seminarium jest dla Ciebie!

Więcej informacji: http://www.astor.com.pl/o-nas/wydarzenia/9067-efektywny-proces-produkcyjny-trzecia-edycja.html

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ASTOR Sp. z o. o.
ul. Smoleńsk 29, Kraków
tel.  124286300
fax.  124286309
www.astor.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl