TME dystrybutorem hiszpańskiej firmy Broquetas S.L. - CYNA - PCB - TME - MONTAŻ - LUTOWNICA - LUTOWANIE - SPOIWO LUTOWNICZE - BROQUETAS S.L. - SMT - DRUT LUTOWNICZY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności TME dystrybutorem hiszpańskiej firmy Broquetas S.L.
drukuj stronę
poleć znajomemu

TME dystrybutorem hiszpańskiej firmy Broquetas S.L.

TME dystrybutorem hiszpańskiej firmy Broquetas S.L.
fot. TME

W ofercie TME pojawiły się produkty firmy BROQUETAS S.L. specjalizującej się w produkcji spoiwa lutowniczego wytwarzanego w oparciu o cynę oraz stopy nieżelazne miękkie.

Lutowia oferowane są w formie drutu lutowniczego o średnicy od 0,35mm lub jako pręty. Firma BROQUETAS S.L. oferuje również szeroką gamę spoiw o niskiej temperaturze topnienia produkowanych w oparciu o ołów srebro i miedź.

Dostępna linia produktów obejmuje:

  • spoiwo ołowiowe o składzie Sn60Pb40 i 2,5% zawartości topnika
  • spoiwo bezołowiowe o składzie Sn99Ag0,3Cu0,7 i 2,5% zawartości topnika

Wieloletnie doświadczenie w branży, własne laboratorium i rygorystyczna kontrola jakości obejmująca cały cykl produkcyjny, sprawiają, że BROQUETAS S.L. oferuje produkty najwyższej jakości gwarantując ich skład i jakość. Każda partia produktów jest oznaczona i dostarczona z analizą składu, która potwierdza zgodność z obowiązującymi normami EN-ISO9453 i dyrektywą RoHs

Produkty firmy BROQUETAS S.L. znajdują szerokie zastosowanie w elektronice do lutowania ręcznego, lutowania elementów na fali (PCB), w technologii montażu powierzchniowego (SMT) oraz przemyśle podczas montażu elementów elektrycznych, produkcji chłodnic, wymienników ciepła, produkcji akumulatorów oraz łączenia kabli, rur i kształtek miedzianych instalacji wodnych, grzewczych i gazowych.

Źródło: Transfer Multisort Elektronik

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl