ProfiTeam – pierwszy multipartnerski program lojalnościowy firm OSRAM i Hager - ELEKTROTECHNIKA - OSRAM - PROGRAM LOJALNOŚCIOWY - RYNEK ELEKTRYCZNY - HAGER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności ProfiTeam – pierwszy multipartnerski program lojalnościowy firm OSRAM i Hager
drukuj stronę
poleć znajomemu

ProfiTeam – pierwszy multipartnerski program lojalnościowy firm OSRAM i Hager

ProfiTeam – pierwszy multipartnerski program lojalnościowy firm OSRAM i Hager
fot. ProfiTeam

W lipcu 2012 wystartował ProfiTeam - pierwszy multipartnerski program lojalnościowy w branży elektrotechnicznej. 

W ProfiTeam może wziąć udział każdy instalator, niezależnie od osobowości prawnej. Wystarczy tylko, aby kupował produkty firm Osram i Hager, rejestrował wydatki na stronie profiteam.com.pl, a uzyska punkty, które będzie mógł wymienić na bardzo atrakcyjne nagrody. Katalog nagród zawiera m.in.: egzotyczne wycieczki, sprzęt RTV i AGD, kosmetyki, telefony, biżuterię, kupony e-bilet i Sodexo oraz wiele innych.

Program jest prowadzony w atrakcyjnej formie konkursu w edycjach miesięcznych i rocznych. W związku z tym organizatorzy przewidzieli dla aktywnych uczestników i zwycięzców poszczególnych edycji wiele nagród dodatkowych oraz ciekawych niespodzianek takich jak na przykład weekend w Barcelonie dla dwojga.

Ale program to nie tylko korzyści materialne. Oprócz nagród, dla uczestników programu planowane są także dodatkowe przywileje, które z pewnością pomogą im w codziennej pracy. Są to między innymi szkolenia produktowe i z ogólnej wiedzy elektrotechnicznej, stały dostęp do informacji o nowościach, możliwości testowania produktów oraz indywidualna opieka doradców.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl