Diody UV-C LED serii ams OSRAM OSLON® do dezynfekcji, sterylizacji i oczyszczania - OSRAM - FARNELL - DIODY LED - OSLON - ALGAN - FLIP CHIP - CZYSZCZENIE - STERYLIZACJA - DEZYNFEKCJA - UV-C LED - AMS OSRAM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Diody UV-C LED serii ams OSRAM OSLON® do dezynfekcji, sterylizacji i oczyszczania
drukuj stronę
poleć znajomemu

Diody UV-C LED serii ams OSRAM OSLON® do dezynfekcji, sterylizacji i oczyszczania

Diody UV-C LED serii ams OSRAM OSLON® do dezynfekcji, sterylizacji i oczyszczania

Pełny wybór diod LED UV-C serii OSLON® marki OSRAM UV-C już dostępny w firmie Farnell

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, rozpoczął sprzedaż pełnego wyboru diod LED UV-C serii ams OSRAM OSLON® UV 3636, dostępnych z szybką wysyłką wprost z magazynów firmy.

Inżynierowie-projektanci mogą teraz skorzystać z większego wyboru wiodących na rynku diod UV-C LED firmy ams OSRAM, by tworzyć różnorodne aplikacje oczyszczania i dezynfekcji, takie jak uzdatnianie wody w miejscach jej użytku, dezynfekcja wnętrz pojazdów, oczyszczanie powietrza, ogólna dezynfekcja powierzchni często dotykanych, urządzenia do środowiska medycznego, sprzęt domowy i inne zastosowania konsumenckie. Diody LED, pracujące w paśmie UV-C, to sprawdzony, skuteczny sposób na dezaktywację wirusa SARS-CoV-2.

Rodzina diod LED OSLON® UV 3636 emituje promieniowanie UV-C i składają się na nią trzy grupy produktów o różnej mocy: 4,7 mW, 13,5 mW i 42 mW. Pozwala to projektantom na wybranie takiej wersji komponentu, która najbardziej będzie odpowiadać wymogom danej aplikacji. Każda z diod UV-C LED ma nie tylko niewielkie wymiary, ale można ją zastosować w wielu różnych aplikacjach, wykorzystując właściwości dezynfekujące światła UV-C. Pozwala to innowatorom czynić świat czystszym, bardziej zielonym i zdrowszym – i to już za sprawą przełączenia włącznika urządzenia. Rodzina diod LED serii OSLON® UV-C, cechujących się wysoce odporną budową, składa się zarówno z komponentów o małej, jak i średniej mocy, niezawodnie i wysoce efektywnie emitujących światło ultrafioletowe.

Na rodzinę diod LED ams OSRAM OSLON® 3636, dostępnych już teraz z szybką wysyłką z magazynów firmy Farnell, składają się:

  • seria SU CULCN1.VC, emitująca światło o mocy 13,5 mW (typowo) i skuteczności świetlnej 2,4%.
  • seria SU CULBN1.VC emitująca światło o mocy 4,7 mW (typowo) i skuteczności świetlnej 2,6%.
  • seria SU CULDN1.VC to najmocniejsze diody w omawianej rodzinie; emituje światło o mocy 42 mW przy skuteczności świetlnej na poziomie 2,1%.

Wszystkie wymienione produkty są wykonane w ceramicznej obudowie i mają zintegrowaną, szklaną osłonę. Zostały wytworzone w technologii AlGaN Flip Chip. Generowane światło jest emitowane pod wiązką o długości fali UV-C 275 nm i szerokości 120°.

Lee Turner, Global Head of Semiconductors and SBC w firmie Farnell, powiedział: „W firmie Farnell bardzo się cieszymy, że możemy zaoferować naszym klientom szeroki wybór świeżo wprowadzonych na rynek diod UV-C LED marki ams OSRAM. Firma ta ma dobrą, sprawdzoną reputację i jest ceniona za innowacyjne rozwiązania optyczne, jakie produkuje, spełniając najwyższe standardy odnośnie jakości i niezawodności. Nasi klienci polegają na tym, że mają dostęp do wysokiej jakości komponentów UV-C, dzięki czemu są w stanie nadążać za tym szybko-rozwijającym się rynkiem. Wybór rozwiązań optycznych ams OSRAM pozwala naszym klientom na poprawianie jakości życia, zarówno pod kątem zdrowia, bezpieczeństwa, jak i wygody, zmniejszając jednocześnie negatywny wpływ na środowisko.”

Grupa ams OSRAM składa się z kilku firm, wśród których ams AG to firma matka, a OSRAM Licht AG to globalny lider rozwiązań optycznych. Mając łącznie ponad 110 lat doświadczenia, w centrum zainteresowań ams OSRAM znajduje się wszystko, co tworzy wyobraźnia, głęboka wiedza inżynierska i możliwość produkcji na skalę globalną rozwiązań technologicznych z zakresu czujników i oświetlenia. Rozbudowując oświetlenie o inteligentne funkcje, firma sprawia że wszyscy klienci, także Ci wyspecjalizowani z branży motoryzacyjnej, zdrowotnej i z sektora przemysłowego, mogą zachowywać przewagę konkurencyjną i napędzać innowacje. Grupa ams OSRAM działa na rzecz tworzenia technologii, które umożliwią realizację przełomowych aplikacji, co znajduje odzwierciedlenie w ponad 15 tysiącach przyznanych i złożonych patentów.

Farnell oferuje bogaty wybór produktów, w ramach swojej kompleksowej grupy układów półprzewodnikowych, wspierając tym samym inżynierów-projektantów. Klienci uzyskują także bezpłatny dostęp do materiałów publikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo, webinariów i wsparcia technicznego, świadczonego przez 24 godziny na dobę w dni robocze.

Klienci mogą teraz wybierać spośród kompletnej rodziny diod UV-C LED ams OSRAM OSLON® 3636, korzystając z szybkiej wysyłki ze sklepu Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, z serwisu element14 w Azji i w krajach Pacyfiku oraz ze sklepu Newark w Ameryce Północnej.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl