Fluke Biomedical wprowadza nowy Analizator Bezpieczeństwa Elektrycznego - MEDYCYNA - APARATURA POMIAROWA - APARATURA MEDYCZNA - FLUKE - FLUKE BIOMEDICAL - ESA615 - ELEKTRONICZNA APARATURA MEDYCZNA - ANALIZATOR BEZPIECZEŃSTWA ELEKTRYCZNEGO - ANALIZATORY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke Biomedical wprowadza nowy Analizator Bezpieczeństwa Elektrycznego
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke Biomedical wprowadza nowy Analizator Bezpieczeństwa Elektrycznego

Fluke Biomedical wprowadza nowy Analizator Bezpieczeństwa Elektrycznego
fot. Fluke

Firma Fluke Biomedical ogłosiła dziś rozszerzenie swojej oferty przenośnych urządzeń testujących do prac w terenie o nowy, zautomatyzowany i wielofunkcyjny Analizator Bezpieczeństwa Elektrycznego ESA615.

Dzięki temu kompleksowemu i zautomatyzowanemu narzędziu testującemu, specjaliści zajmujący się badaniem jakości i bezpieczeństwa wyrobów medycznych mogą prowadzić testy zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa w przeciągu zaledwie kilku minut.

Urządzenie ESA615 oferuje wbudowane standardowe sekwencje testowania, tak aby każdy test mógł być przeprowadzony szybko i dokładnie, z wyraźnym wskazaniem pozytywnego lub negatywnego wyniku. Urządzenie umożliwia prowadzenie testów zgodnie z nowymi standardami międzynarodowymi: IEC62353 (VDE751), IEC60601-1 (2. i 3. edycja), ANSI/AAMI ES-1, NFPA-99 i AS/NZS 3551. Użytkownicy mają do wyboru interfejs w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim i portugalskim.

Dzięki wbudowanej automatyzacji, urządzenie nie wymaga komputera przenośnego do prowadzenia kompletnych, zautomatyzowanych testów i dokumentacji testów bezpieczeństwa elektrycznego. Dzięki możliwości szybkiego wprowadzania danych i bezbłędnego raportowania, obniża się czas testów i podnosi jakość wyników, ułatwiając tym samym zarządzanie danymi.

- ESA615 umożliwia prowadzenie zautomatyzowanych testów za pomocą urządzenia trzymanego w dłoni. Wyjątkowa wartość ESA615 tkwi w możliwości prowadzenia działań w sposób dokładny, szybszy, łatwiejszy i za pomocą najlepszej dostępnej technologii - wyjaśnia Shirin Khanna, kierownik ds. produktów w Fluke Biomedical. 

Źródło: PAP

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl