Multifunkcyjne szczypce do zdejmowania izolacji NWS MultiCutter - IZOLACJA - NARZĘDZIA RĘCZNE - AKCESORIA DO KABLI - IZOLACJA PRZEWODÓW - LANGE ŁUKASZUK - NWS - MULTICUTTER - SZCZYPCE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Multifunkcyjne szczypce do zdejmowania izolacji NWS MultiCutter
drukuj stronę
poleć znajomemu

Multifunkcyjne szczypce do zdejmowania izolacji NWS MultiCutter

Multifunkcyjne szczypce do zdejmowania izolacji NWS MultiCutter

Szczypce NWS MultiCutter 3w1 do pracy pod napięciem 1000V

Firma NWS, wiodący producent narzędzi ręcznych, zaprezentowała swój najnowszy produkt – szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter 3 w 1. Przyrząd ten jest unikalnym, a zarazem bardzo praktycznym połączeniem trzech narzędzi: obcinaczek bocznych, nożyka do zdejmowania izolacji z kabla o dużej średnicy oraz szczypiec do zdejmowania izolacji z kabla o małej średnicy.

Dzięki szczypcom MultiCutter istnieje możliwość bardzo szybkiej „obróbki” kabla wielożyłowego za pomocą tylko jednego przyrządu. W ten sposób unikamy kłopotliwego oraz czasochłonnego dobierania kolejnych narzędzi.

Głowica szczypiec MultiCutter wykonana jest z narzędziowej stali chromowo-wanadowej o najwyższych parametrach. Ostrza tnące są dodatkowo indukcyjnie wzmacniane do poziomu 62 HRC. Oferowany typ pokrycia antykorozyjnego to chromowanie. Połączenie szczęk, dzięki niezwykle precyzyjnemu wykonaniu, umożliwia wiele cykli pracy bez widocznych oznak zużycia. Ergonomia trójskładnikowej rękojeści nie ma sobie równych wśród tego rodzaju przyrządów. Jest ona doskonale ukształtowana, dzięki czemu szczypce MultiCutter marki NWS trzyma się bardzo pewnie w dłoni, a wysiłek towarzyszący pracy jest minimalny. Tworzywo sztuczne zastosowane w rękojeści jest miękkie i elastyczne, a także przyjemne w dotyku. Co warte podkreślenia, tego rodzaju materiał eliminuje poślizg dłoni. Jest on również odporny na oddziaływanie chemiczne oraz mechaniczne. Na powierzchni rękojeści można znaleźć wszelkie istotne informacje, takie jak atesty czy kod kreskowy.

Szczypce MultiCutter marki NWS są oferowane zarówno w wersji do pracy pod napięciem 1000V jak i bez takiego zabezpieczenia. Jak wszystkie produkty NWS, tak i MultiCutter charakteryzuje się niezwykłą wprost precyzją wykonania, funkcjonalnością, estetyką oraz trwałością. Dlatego też producent nie waha się udzielać na nie 5-letniej gwarancji. 

Wielofunkcyjne szczypce MultiCutter marki NWS to połączenie 3 narzędzi do zdejmowania izolacji z kabli i przewodów w jedno poręczne i zapewniające najwyższy komfort pracy. Nowy produkt po raz kolejny potwierdza pozycję NWS, jako jednego z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw wprowadzających coraz to nowe patenty techniczne oraz udoskonalenia. 

NWS MultiCutter

Dane techniczne szczypiec MultiCutter marki NWS: 

  • Kabel > Ø 11 mm 
  • Miękki drut > Ø 6 mm 
  • Twardy drut > Ø 2 mm 
  • Ostrza indukcyjnie wzmacniane 62-64 HRC 
  • Odizolowanie kabla 
  • Kable Ø 5-16 mm 
  • 3 x 1,5 mm2 > 5 x 1,5 mm2 
  • Odizolowanie przewodu 
  • Przewód > Ø 5 mm 
  • Cięcie kabla/drutu
Szczypce do zdejmowania izolacji NWS MultiCutter, cena netto 119,25 zł 
Producent: NWS 
Dystrybutor: Lange Łukaszuk
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

LŁ spólka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Lange Łukaszuk sp.j.)
ul. Wrocławska 43, Byków k. Wrocławia
tel.  +48 71 39 80 863
fax.  +48 71 39 80 869
www.langelukaszuk.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl