Wkrętaki do bezpieczników marki Högert Technik - NARZĘDZIA RĘCZNE - BEZPIECZNIKI - NARZĘDZIA DLA ELEKTROINSTALATORÓW - WKRĘTAKI - HÖGERT TECHNIK - 1000V
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wkrętaki do bezpieczników marki Högert Technik
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wkrętaki do bezpieczników marki Högert Technik

Wkrętaki do bezpieczników marki Högert Technik
fot. Högert Technik

Marka Högert Technik wprowadza na rynek specjalistyczne wkrętaki dla elektryków oraz fachowców, którzy w swojej codziennej pracy mają do czynienia z prądem zmiennym o napięciu do 1000 V. 

 

Nowe wkrętaki o specjalistycznym grocie płasko-krzyżowym, tzw. Borneo, 1000 V oraz zredukowanej średnicy grotu charakteryzują się profilami – PH/SL (płasko-krzyżowy Phillips) oraz PZ/SL (płasko-krzyżowy Pozidriv). Rozwiązanie to jest przydatne do montażu podzespołów elektrycznych np. bezpieczników typu S w rozdzielniach, wyłączników przeciwpożarowych itp.

Warto zwrócić uwagę na szczególną jakość produktów. Wkrętaki zostały wyprodukowane z wysokogatunkowej stali chromowo-molibdenowej, która zabezpiecza narzędzia przed korozją. Groty wkrętaków są namagnesowane, co ułatwia operowanie narzędziem, zwiększa precyzję i wygodę pracy. Końcówki wkrętaków zostały pokryte czarnym fosforanem, dzięki czemu zwiększona została wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania. Rękojeści wykonane są z dwukomponentowego tworzywa w kolorach: żółtym i czerwonym. Są ergonomiczne, doskonale dopasowane do ludzkich dłoni. Profilowana powierzchnia antypoślizgowa, zwiększa siłę dokręcania i bezpieczeństwo pracy.

Wkrętaki oznaczone są symbolem 1000 V. Jest to informacja, że izolacja tych narzędzi ochroni operatora przed maksymalnym napięciem prądu przemiennego w instalacji elektrycznej o wartości do 1000 V. Jak podkreśla Manager Kategorii Artur Jarczewski, „próby i kontrole narzędzi izolowanych Högert Technik przeprowadza Instytut Badań i Certyfikacji VDE. Jest to niezależna organizacja, która sprawdza narzędzia zarówno pod względem konstrukcji, jak i jakości ich wykonania. Dlatego na rękojeściach naszych wkrętaków umieszczone są numery odpowiednich norm, napis „1000 V” i znak organizacji VDE”. Co więcej, produkty spełniają normę EN 60900.

Produkty przeznaczone są do stosowania profesjonalnego. Dystrybutorem marki Högert Technik w Polsce jest firma GTV Poland.

Wkrętaki do bezpieczników:

  • PH1/SL5 x 100 mm (HT1S973)
  • PH2/SL6 x 100 mm (HT1S974)
  • PZ1/SL5 x 100 mm (HT1S976)
  • PZ2/SL6 x 100 mm (HT1S977)

Wkrętak do bezpieczników HT1S973

Wkrętak do bezpieczników HT1S973

       

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl