Nowy zestaw narzędzi Högert Technik - NARZĘDZIA RĘCZNE - MAJSTERKOWANIE - ZESTAW NARZĘDZIOWY - HÖGERT TECHNIK - HOEGERT TECHNIK
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowy zestaw narzędzi Högert Technik
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowy zestaw narzędzi Högert Technik

Nowy zestaw narzędzi Högert Technik
fot. Högert Technik

Oferta marki Högert Technik została poszerzona o nowy model zestawu narzędzi - HT1R465, który z powodzeniem może stanowić uzupełnienie profesjonalnego warsztatu, jak również może służyć domowemu użytkowi.

Zestaw składa się z nasadek, końcówek wkrętakowych oraz akcesoriów 3/8", w sumie 36 elementów. Odporne na odkształcenia nasadki i akcesoria wykonane są ze stali stopowej chromowo-wanadowej (CrV), natomiast końcówki wkrętakowe ze stali S2. Mechanizm zapadkowy grzechotki posiada 72 zęby i wykonany został ze stali stopowej chromowo-molibdenowej (CrMo), co pozwala na pracę  z dużym obciążeniem. Narzędzia umieszczone są w walizce z metalowymi zamkami i zawiasami, której wnętrze wykonane zostało z pianki technicznej. Rozwiązanie to gwarantuje niezmienność pozycji poszczególnych elementów podczas transportu, jak również ułatwia dostęp do narzędzi.

Zestaw narzędzi HT1R465 zawiera:

  • Nasadki sześciokątne: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 mm
  • Nasadki sześciokątne długie: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm
  • Grzechotka 3/8"
  • Przedłużki: 43, 100, 200 mm
  • Przegub uniwersalny 3/8"
  • Adapter przesuwny

Zestaw narzędzi HT1R465 dostępny jest w sprzedaży od połowy listopada br. Dystrybutorem marki Högert Technik w Polsce jest firma GTV Poland.  

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Narzędziowiec
Faktycznie niezły zestaw. Na pewno przyda się do warsztatu. Chociaż ja dosłownie dwa tygodnie temu kupiłem bardzo podobny z tym, że w sklepie RG Narzędzia. Ale zupełnie nie żałuje. Cenowo wyszedłem na tym chyba lepiej, a jakość jest naprawdę wysoka i nie ma na co narzekać.
GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl