Konkurs dla elektryków - ELEKTRYKA - PROJEKTOWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - KONKURS - PROJEKTANT - INSTALACJE TELETECHNICZNE - TELETECHNIKA - ELEKTRYCY - SCHRACK TECHNIK - BRICSCAD - ELSOFTCAD
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konkurs dla elektryków
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konkurs dla elektryków

Konkurs dla elektryków

Schrack Technik i Bricsys Polska zapraszają do udziału w konkursie dla projektantów

22 marca rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiego konkursu dla projektantów instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Organizatorzy, Schrack Technik i Bricsys Polska, ufundowały dla zwycięzców nagrody o łącznej wartości ponad 30 tysięcy złotych.

Konkurs ma na celu propagowanie rozwiązań technicznych firmy Schrack Technik oraz oprogramowania Bricscad i ELsoftCAD, którego dystrybutorem w naszym kraju jest firma Bricsys Polska. Warunkiem wzięcia udziału jest wykonanie projektu w programie Bricscad i ELsoftCAD, w którym wykorzystano rozwiązania austriackiego koncernu.

Wszystkie zgłoszone prace oceniane będą pod względem kompleksowości i innowacyjności rozwiązań, zakresu wykorzystania rozwiązań technicznych firmy Schrack oraz stopnia zaawansowania projektanta w wykorzystaniu możliwości oprogramowania Bricscad i ELsoftCAD.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronach bricsyspolska.pl oraz schrack.pl.

Grupa Schrack Technik z siedzibą w Wiedniu w Austrii jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań w zakresie rozdziału energii elektrycznej oraz transmisji danych teletechnicznych. Gęsta sieć własnych przedstawicielstw w krajach Europy Centralnej i Wschodniej, zaowocowała zajęciem silnej pozycji na rynku.

Firma Bricsys jest światowym dostawcą oprogramowania dla inżynierów posiadająca sieć 70 biur na czterech kontynentach. Portfolio firmy składa się z Bricscad™ oraz Vondle.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl