Nowe obudowy Comfort i Opti - PROJEKTOWANIE - STEROWANIE - OBUDOWY - RITTAL - OBUDOWA - COMFORT - OPTI
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe obudowy Comfort i Opti
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe obudowy Comfort i Opti

Nowe obudowy Comfort i Opti
fot. Rittal

Rittal wyznaczył nowe standardy dla serii obudów Comfort oraz Opti

Możliwości i parametry obudowy obsługi produkowanej na zamówienie w atrakcyjnej cenie? Rittal wyznaczył nowe standardy dla serii obudów Comfort oraz Opti, zapewniających zabudowę wszystkich popularnych na rynku jednostek sterowania oraz obsługi. Innowacyjne ramy standardowe uwzględniają również rozszerzone możliwości rozbudowy.

Od lat 90. Rittal oferuje firmom z branży budowy maszyn oraz systemów dopasowane do indywidualnych wymagań rozwiązania obudów obsługi. Szczegółowe analizy wykazały, że od lat trend ten zmierza w kierunku rozwiązań standardowych. Ponad 80% dotychczasowych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań obudów obsługi można pokryć określoną liczbą wymiarów. W związku z tym Rittal wyznaczył nowe standardy dla serii obudów obsługi Comfort oraz Opti, które umożliwiają zabudowę wszystkich popularnych na rynku jednostek sterowania i obsługi.

Poza podobnymi wymiarami paneli obsługi, jak obudowy przemysłowe PC i monitory TFT, planowano w przeszłości dodatkowe miejsce na przyciski, przełączniki kluczykowe oraz wyłączniki awaryjne. Rozwiązanie takie prowadziło do zwielokrotnienia wariantów obudów.

Nowe obudowy standardowe uwzględniają rozszerzone możliwości rozbudowy. Klienci Rittal mogą teraz wybrać - z podzielonego na stopnie programu standardowego - pasującą obudowę. Dodatkowo możliwe jest w niej - do panelu obsługi - zainstalowanie 1; 2 lub więcej rzędów przycisków.

Rittal oferuje również bezpłatne dane 2D i 3D do wydajnego projektowania konstrukcji mechanicznych.

Więcej informacji o programie obudów znajduje się w nowym Katalogu 33 firmy Rittal.
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl