Nowe zawory elektromagnetyczne Danfoss - DANFOSS - ZAWORY ELEKTROMAGNETYCZNE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe zawory elektromagnetyczne Danfoss
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe zawory elektromagnetyczne Danfoss

Nowe zawory elektromagnetyczne Danfoss
fot. Danfoss

W celu polepszenia trwałości układu i obniżenia kosztów obsługi instalacji parowych, Danfoss wprowadza nową ofertę zaworów do pary wodnej z wymiennymi cewkami. Zaprojektowana z myślą o szerokim zakresie zastosowań w procesach wykorzystujących parę wodną, wszechstronna gama zaworów z wymiennymi cewkami łączy w sobie elastyczność i wysoką wydajność.

Nowa oferta w pełni wymiennych elementów pozwala na łatwe znalezienie najlepszej kombinacji zaworu, cewki oraz stopnia ochrony obudowy dla danego zastosowania.

Uniwersalne i wytrzymałe

  • Nowa oferta elektrozaworów do pary wodnej, obecna na rynku od połowy stycznia 2012, obejmuje obecnie dwa typy zaworów: EV215B i EV225B.
    Korpusy tych zaworów wykonane z mosiądzu odpornego na korozję selektywną, posiadające pływającą tarczę polimerową oraz gniazdo ze stali nierdzewnej, zapewniają długą oraz bezawaryjną pracę.
  • Uniwersalność zaworów jest zapewniona dzięki możliwości podłączenia jednej z trzech cewek – zaprojektowanych do temperatur sięgających 140°C, 160°C lub 185°C – co pozwala na ich przystosowanie do szerokiego zakresu zastosowań.
  • Cewki typu BB, BN i BQ posiadają wygodny dla użytkownika system zatrzaskowego blokowania ”clip-on”, który zapewnia prosty i bezpieczny montaż i demontaż bez konieczności używania narzędzi, a stopień ochrony IP65, czynie je wysoce odpornymi na agresywną parę techniczną i zanieczyszczenia.
  • Odporny na zanieczyszczenia EV225B jest idealny do ogrzewania wody w pralkach i zmywarkach przemysłowych. Natomiast odporność EV215B na wysokie ciśnienia sprawia, że bardzo dobrze się on nadaje do zastosowania w urządzeniach z wtryskiem pary wodnej, takich jak żelazka czy suszarki.
  • Oba typy zaworów z powodzeniem mogą być stosowane w autoklawach oraz sterylizatorach parowych.


Więcej informacji na temat nowej oferty lub pomocy w doborze odpowiedniej kombinacji do danego zastosowania można uzyskać u najbliższego przedstawiciela Danfoss.

Źródło: Danfoss

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl