O świetle od kuchni - PHILIPS LIGHTING - DESIGN - OŚWIETLENIE WNĘTRZA - ARANŻACJA WNĘTRZ - PHILIPS MASSIVE - OPRAWY KUCHENNE - JADALNIA - ADRIO - ERNO - ERNEST
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności O świetle od kuchni
drukuj stronę
poleć znajomemu

O świetle od kuchni

O świetle od kuchni

Nic lepiej nie podkreśli ciepłej, domowej atmosfery od oświetlenia, które wydobędzie piękno potraw na stole i ciekawe detale naszej kuchni. W nadchodzącym sezonie propozycje firmy Philips w marce Massive rzucają nowe światło na aranżację jadalni. Wybraliśmy trzy oprawy, odważne stylistycznie, a zarazem komponujące się z każdą przestrzenią.  

Gdy nad stołem w jadalni zawiśnie oprawa Adrio, dostępna w wersji białej (36675/31/10, cena: 639 PLN) i czarnej (36675/17/10, cena: 639 PLN), od razu zrobi się ciekawie. Prostokątny, podłużny kształt, w zestawieniu z surowością materiału, z którego wykonany jest abażur to przykład chłodnej, wysmakowanej elegancji. Wydobywający się z oprawy strumień światła obejmuje cały stół, dzięki czemu oprawa ma walory nie tylko dekoracyjne, ale też użytkowe. Czystość formy i minimalizm – to  także atuty tej lampy, która doskonale wkomponuje się w nowoczesną jadalnię. Jeśli klientowi odpowiada podłużna forma, ale szukamy delikatniejszego kształtu, warto zwrócić uwagę na model tej oprawy złożony z czterech małych kwadratowych abażurów (wersja biała: 36676/31/10 i wersja czarna: 36676/17/10, cena: 499 PLN).  

Philips Massive Ernest, 689 PLNGdyby w aranżacji mieszkania pociągały nas formy niestandardowe, mocne w wyrazie – bez wahania powinniśmy wzbogacić nasze wnętrza o oprawę Ernest (dostępna w bieli: 40271/38/10, i brązie: 40271/43/10, cena: 689 PLN). Wielowarstwowa konstrukcja oprawy cieszy oko, a kolisty kształt, w którym jest zamknięta to wyraźne nawiązanie do designu ostatnich lat. To lampa, na którą przyjemnie jest patrzeć i która szybko się nie znudzi. Oprawa ta jest pokaźnych rozmiarów, co ma dwie zalety – doskonale oświetla dużą przestrzeń oraz może posłużyć jako najważniejszy element dekoracyjny naszej jadalni. Brązowa wersja tej oprawy idealnie wpasuje się w przestrzeń utrzymaną w ciepłych, piaskowych odcieniach, zaś biała dopełni chłodniejsze, bardziej sterylne i tak ostatnio modne minimalistyczne wnętrza.

Philips Massive Erno, 689 PLN

 

 

 

Z myślą o zwolennikach bardziej romantycznych, florystycznych wzorów powstała oprawa wisząca Erno (40278/31/10, cena: 529 PLN). Zdobią ją wyszukane detale w formie kwiatów i listków, mimo to oprawa nie traci nic ze swojej nowoczesności, dzięki zestawieniu dwóch płaszczyzn, z których została skomponowana. Lekka forma i grube szkło – to zaskakujące połączenie, które daje świeży dla oka efekt. Trudno wyobrazić sobie lepsze dopełnienie nastrojowej kolacji lub sobotniego, leniwego śniadania.

Philips

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl