Bezpłatne webinary edukacyjne na temat integracji zasilania i ładowania pojazdów elektrycznych - ZASILANIE - ŁADOWANIE POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH - WEBINAR - INTEGRACJA MOCY - INFINEON - ELEMENT14
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bezpłatne webinary edukacyjne na temat integracji zasilania i ładowania pojazdów elektrycznych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bezpłatne webinary edukacyjne na temat integracji zasilania i ładowania pojazdów elektrycznych

Bezpłatne webinary edukacyjne na temat integracji zasilania i ładowania pojazdów elektrycznych

element14 Community oferuje bezpłatne webinary edukacyjne na okoliczność powrotu do szkoły. W ramach webinarów omawiane są spostrzeżenia na temat ładowania pojazdów elektrycznych i integracji zasilania. 

element14, społeczność Avnet, ogłosiła dwa nadchodzące webinary na okoliczność powrotu do szkoły: Bezproblemowa integracja zasilania: zapewnienie bezpiecznej eksploatacji stelaży testowo-pomiarowych (czwartek, 7 września, godzina 09:00 czasu środkowoeuropejskiego) i Technologia napędzająca dwukierunkowe ładowanie pojazdów elektrycznych (poniedziałek, 11 września, godzina 11:00 czasu środkowoeuropejskiego).

Po każdym z webinarów odbędzie się krótki quiz, w którym uczestnicy będą mogli sprawdzić zdobytą wiedzę i uzyskać certyfikat.

„Jesteśmy dumni z tego, że edukujemy naszą społeczność twórców, projektantów i inżynierów w zakresie najnowszych technologii” - powiedziała Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w element14. „Cieszymy się, że możemy podzielić się nowymi spostrzeżeniami na temat ładowania pojazdów elektrycznych, ponieważ nadal poszerzamy naszą ofertę produktów, aby sprostać zapotrzebowaniu, a także edukować w zakresie najnowszych rozwiązań integracji zasilania”.

Bezproblemowa integracja zasilania: zapewnienie bezpiecznej eksploatacji stelaży testowo-pomiarowych

Uczestnicy webinaru zatytułowanego "Bezproblemowa integracja zasilania" pogłębią swoją wiedzę w następujących tematach:

 • Strategie integracji jednostek dystrybucji zasilania (PDU) z funkcją zatrzymania awaryjnego, zapewniające zwiększone środki bezpieczeństwa i zminimalizowane przestoje w stelażu testowym.
 • Korzyści z wdrożenia funkcji zdalnego zarządzania w stelażu testowym, umożliwiających bezbłędne działanie, monitorowanie zużycia energii i zdalne rozwiązywanie problemów.
 • Funkcje inteligentnych jednostek dystrybucji zasilania (iPDU), takie jak monitorowanie energii, sekwencyjne przełączanie, cykle zasilania i sposób, w jaki mogą one znacznie zwiększyć efektywność i wydajność stelaża testowego.
 • Praktyczne spostrzeżenia i studia rzeczywistych przypadków pokazujące udaną integrację rozwiązań zasilania w stelażach testowych i pomiarowych.
 • Najnowsze trendy technologiczne i postępy w integracji zasilania, które pozwolą Ci być na bieżąco w dynamicznej dziedzinie inżynierii testowej.

Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się na wydarzenie „Bezproblemowa integracja zasilania: zapewnienie bezpiecznej eksploatacji stelaży testowo-pomiarowych”, które odbędzie się 7 września o godzinie 09:00 czasu środkowoeuropejskiego, odwiedź stronę: https://community.element14.com/learn/events/c/e/1665

Technologia napędzająca dwukierunkowe ładowanie pojazdów elektrycznych

Uczestnicy webinaru "Technologia napędzająca dwukierunkowe ładowanie pojazdów elektrycznych" mogą pogłębić swoją wiedzę w następujących tematach:

 • W jaki sposób dwukierunkowe ładowanie jest częścią odpowiedzi na dzisiejsze globalne wyzwania związane z dekarbonizacją i rosnącym zapotrzebowaniem na energię.
 • Topologie konwersji mocy dla dwukierunkowego ładowania prądem stałym.
 • Przykład zastosowania oparty na konstrukcji referencyjnej Infineon o mocy 50 kW.
 • Dlaczego bezpieczna komunikacja jest ważną kwestią dla ładowania pojazdów elektrycznych.
 • Rozwiązania wykraczające poza zasilanie, takie jak kontrola i bezpieczeństwo.
 • W jaki sposób ładowarki pokładowe (OBC) podążają za podobnymi trendami i rozwiązaniami.

Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się na wydarzenie „Technologia napędzająca dwukierunkowe ładowanie pojazdów elektrycznych”, które odbędzie się 11 września o godzinie 11:00 czasu środkowoeuropejskiego, odwiedź stronę: https://community.element14.com/learn/events/c/e/1667

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl