Projektowanie wysokowydajnych i niezawodnych systemów akumulatorowych w nowym e-booku Mouser Electronics i Vishay - ZASILANIE - E-BOOK - MOSFET - TRANZYSTORY N-MOSFET - ZARZĄDZANIE ZASILANIEM - ELEMENTY PASYWNE - ELEMENTY DYSKRETNE - VISHAY - MOUSER ELECTRONICS - REZYSTORY BOCZNIKOWE - SILICONIX
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Projektowanie wysokowydajnych i niezawodnych systemów akumulatorowych w nowym e-booku Mouser Electronics i Vishay
drukuj stronę
poleć znajomemu

Projektowanie wysokowydajnych i niezawodnych systemów akumulatorowych w nowym e-booku Mouser Electronics i Vishay

Projektowanie wysokowydajnych i niezawodnych systemów akumulatorowych w nowym e-booku Mouser Electronics i Vishay

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany globalny dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych, we współpracy z Vishay Intertechnology wydał nowy e-book analizujący wyzwania związane z projektowaniem wysokowydajnych i niezawodnych systemów akumulatorowych.

E-book 8 Industry Experts Discuss Battery Management Solutions koncentruje się na systemie zarządzania baterią (BMS), który jest elektronicznym obwodem sterującym, który monitoruje i reguluje ładowanie i rozładowywanie baterii. BMS informuje systemy o stanie naładowania (SOC) akumulatora, zapewnia optymalne warunki dla stanu zdrowia akumulatora (SOH) i chroni akumulator przed usterkami, które mogłyby go uszkodzić. W e-booku omówiono prawidłowy projekt BMS oraz sposoby, w jakie firma Vishay pomaga swoim klientom osiągnąć najlepszą wydajność i niezawodność systemów akumulatorowych. E-book zawiera również przykłady z szerokiej gamy półprzewodników dyskretnych i komponentów pasywnych Vishay, które pomagają wydłużyć żywotność baterii, poprawić bezpieczeństwo operacyjne i zapewnić niezawodne gromadzenie danych w celu precyzyjnego monitorowania stanu baterii i wydajnego zarządzania energią.

Liniowy transoptor VOA300 firmy Vishay, dostępny w ofercie firmy Mouser, jest idealny do monitorowania napięcia i prądu w systemach BMS pojazdów elektrycznych i hybrydowych (EV/HV). Urządzenie z certyfikatem motoryzacyjnym zapewnia szybką reakcję, stabilność wzmocnienia i napięcie izolacji znacznie lepsze niż inne standardowe transoptory.

Rezystory bocznikowe Power Metal Strip® z serii WSBE charakteryzują się bardzo niską rezystancją i wysoką mocą, umożliwiając wykrywanie dużych prądów do 1825A. Rezystory te są wykonane przy użyciu zastrzeżonej techniki przetwarzania, która zmniejsza współczynnik temperaturowy rezystancji (TCR) do < 10 ppm/°C w całym zakresie roboczym od -55 °C do 150 °C. Urządzenia oferują również wiele innych korzystnych cech, które pomagają uprościć projekty BMS i obniżyć koszty przy jednoczesnym osiągnięciu najwyższych poziomów wydajności.

Montowane powierzchniowo diody PAR® do tłumienia napięcia przejściowego (TVS) firmy Vishay chronią wrażliwą elektronikę przed stanami nieustalonymi napięcia indukowanymi przez przełączanie obciążenia indukcyjnego i wyładowania atmosferyczne w układach scalonych, MOSFET i liniach sygnałowych czujników samochodowych.

Składające się z dwóch rezystorów zintegrowanych w jednej obudowie do montażu powierzchniowego, grubowarstwowe dzielniki napięcia CDMM stanowią jednoskładnikowy zamiennik wielu dyskretnych rezystorów stosowanych w aplikacjach dzielników wysokiego napięcia do 1,5KV. Zajmujące niewiele miejsca urządzenie z kwalifikacją AEC-Q200 jest zoptymalizowane pod kątem przetwornic DC/DC dużej mocy i falowników w samochodach elektrycznych.

Samochodowe tranzystory mocy MOSFET Vishay/Siliconix SQ posiadają kwalifikację AEC-Q101 i są produkowane przy użyciu specjalnego projektu procesu, który jest zoptymalizowany do użytku w przemyśle motoryzacyjnym. Urządzenia te są dostępne w szerokiej gamie opcji pakietów zapewniających elastyczność projektowania.

Aby dowiedzieć się więcej o produktach Vishay dostępnych w Mouser, odwiedź stronę https://www.mouser.com/manufacturer/vishay/

Aby przeczytać nowy e-book, odwiedź https://manufacturers.mouser.com/vishay-automotive/vishay-8-industry-experts-discuss-battery-management-solutions-2/

Aby przejrzeć wszystkie e-booki producentów Mouser, odwiedź https://resources.mouser.com/manufacturer-ebooks/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl