Schneider Electric wprowadza nową serię styczników TeSys Giga do sterowania silnikami - STYCZNIKI - SCHNEIDER ELECTRIC - APARATURA MODUŁOWA - STYCZNIKI MOCY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Schneider Electric wprowadza nową serię styczników TeSys Giga do sterowania silnikami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Schneider Electric wprowadza nową serię styczników TeSys Giga do sterowania silnikami

Schneider Electric wprowadza nową serię styczników TeSys Giga do sterowania silnikami

Redukcja rozmiaru o 40% dzięki nowej kompaktowej konstrukcji; Maksymalizacja odporności i czasu pracy dzięki wskaźnikom samodiagnostyki i powiadomieniom o zakończeniu eksploatacji; Zwiększona niezawodność i wytrzymałość sprzętu nawet o 90%. Poznaj najnowszą ofertę styczników TeSys Giga od Schneider Electric.

Schneider Electric, lider w cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyki, ogłasza premierę nowej generacji styczników do sterowania silnikami serii TeSys Giga.

Seria TeSys Giga została zaprojektowana na nowo z wykorzystaniem najnowszych inteligentnych rozwiązań cyfrowych i opierając się na sprawdzonej niezawodności i wysokiej wytrzymałości elektrycznej. Wszystko po to, aby zapewnić prostszą, bardziej zrównoważoną, bezpieczną i stabilną obsługę klienta. Seria ta jest przeznaczona dla producentów rozdzielnic, inżynierów konsultantów, integratorów systemów, zarządców obiektów i producentów OEM.

Styczniki z serii Tesys Giga zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu 56 patentów. Dzięki temu znajdują swoje zastosowanie w maszynach procesowych, przemyśle górniczym, mineralnym, wodno-ściekowym oraz w różnych branżach produkcyjnych i przetwórczych. Skracają czas i złożoność prac inżynierskich, jednocześnie zwiększając niezawodność maszyn i obniżając koszty konserwacji, a także redukując czas przestoju dzięki wielu unikalnym korzyściom i cechom:

 • Modułowa konstrukcja: Unikalna budowa umożliwia łatwą wymianę części zamiennych, poprawiając niezawodność i wytrzymałość nawet o 90% przy krótszym o 50% czasie integracji i uruchomienia.
 • Kompaktowy wymiar: Mniejsza szerokość o 40% pozwala na oszczędność miejsca przy montażu.
 • Samodiagnostyka: Wysoki poziom prewencji gwarantuje wbudowana diagnostyka zużycia styków głównych oraz stanu napięcia na cewce. Unikalny algorytm obliczeniowy zapewnia precyzyjne określanie stanu stycznika, skracając przy tym czas przestoju i optymalizując działanie aplikacji, wykorzystując:
  • wskaźniki poziomu zużycia styków,
  • wykrywanie zbyt niskiego/wysokiego napięcia na cewce,
  • wykrywanie awarii wewnętrznych oraz
  • wskaźnik otwarcia i zamknięcia stycznika.

Funkcja ta maksymalizuje sprawność i czas pracy stycznika, przy zachowaniu efektywności działań operacyjnych.

 • Pełna skala ochrony: Szerokie możliwości nastaw gwarantują bezpieczeństwo użytkowania przez klienta, obejmując ochronę przeciążeniową, zabezpieczenie ziemnozwarciowe i ochronę przed asymetrią faz.
 • Kody QR: Dają łatwy dostęp do dokumentacji technicznej, przewodników wideo oraz gwarantują autentyczność produktu, co wpływa na poprawę jakości obsługi klienta.
 • Wysoka niezawodność i gotowość do pracy w trudnych warunkach: Ulepszone styki pomocnicze (17V, 1mA, 10-8) zapewniają większą niezawodność w trudnych warunkach i są zgodne z aplikacjami wejściowymi PLC o dużej gęstości.

https://elektrykapradnietyka.com/49947/nowa-generacja-stycznikow-do-sterowania-silnikami-serii-tesys-giga-schneider-electric/

Źródło: Schneider Electric

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl