Schneider Electric większościowym właścicielem IGE+XAO - IGE+XAO - SCHNEIDER ELECTRIC - PRZYJAZNE PRZEJĘCIE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Schneider Electric większościowym właścicielem IGE+XAO
drukuj stronę
poleć znajomemu

Schneider Electric większościowym właścicielem IGE+XAO

Schneider Electric większościowym właścicielem IGE+XAO

Wraz z publikacją wyników publicznej oferty przyjaznego przejęcia, zainicjowanej przez Schneider Electric Industries SAS Organ, Grupa IGE+XAO stała się częścią dużej międzynarodowej Grupy Schneider Electric.

Zgodnie z umową przejęcia IGE+XAO zachowuje swoją autonomię i w dalszym ciągu będzie obsługiwać swoich klientów oraz rozwijać dotychczasową działalność we współpracy ze środowiskiem producentów osprzętu elektrycznego.

 – Z zadowoleniem przyjąłem informację o sfinalizowaniu operacji, która pozwoli na wdrożenie wielotorowej współpracy z Schneider Electric. Dzięki temu, nasi klienci, partnerzy oraz współpracownicy będą korzystać z silniejszej, bardziej innowacyjnej i szerzej obecnej na arenie międzynarodowej marki "IGE+XAO" wspieranej przez wiodącego, międzynarodowego lidera, obecnego w ponad 100 krajach – powiedział Alain Di Crescenzo, CEO Grupy IGE+XAO.

 – Rok 2018 zapowiada się dynamicznie w związku z wydaniem nowych wersji naszych flagowych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z SEE Elelctrical Building+ nową generacją naszej gamy produktów SEE Electrical Building – dodaje Alain Di Crescenzo.

Źródło: IGE+XAO

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

IGE+XAO Polska Sp. z o.o.
ul. Plac na Stawach 3, Kraków
tel.  126303030
https://www.ige-xao.com/pl/
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl