Schneider Electric większościowym właścicielem IGE+XAO - IGE+XAO - SCHNEIDER ELECTRIC - PRZYJAZNE PRZEJĘCIE
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Schneider Electric większościowym właścicielem IGE+XAO
drukuj stronę
poleć znajomemu

Schneider Electric większościowym właścicielem IGE+XAO

Schneider Electric większościowym właścicielem IGE+XAO

Wraz z publikacją wyników publicznej oferty przyjaznego przejęcia, zainicjowanej przez Schneider Electric Industries SAS Organ, Grupa IGE+XAO stała się częścią dużej międzynarodowej Grupy Schneider Electric.

Zgodnie z umową przejęcia IGE+XAO zachowuje swoją autonomię i w dalszym ciągu będzie obsługiwać swoich klientów oraz rozwijać dotychczasową działalność we współpracy ze środowiskiem producentów osprzętu elektrycznego.

 – Z zadowoleniem przyjąłem informację o sfinalizowaniu operacji, która pozwoli na wdrożenie wielotorowej współpracy z Schneider Electric. Dzięki temu, nasi klienci, partnerzy oraz współpracownicy będą korzystać z silniejszej, bardziej innowacyjnej i szerzej obecnej na arenie międzynarodowej marki "IGE+XAO" wspieranej przez wiodącego, międzynarodowego lidera, obecnego w ponad 100 krajach – powiedział Alain Di Crescenzo, CEO Grupy IGE+XAO.

 – Rok 2018 zapowiada się dynamicznie w związku z wydaniem nowych wersji naszych flagowych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z SEE Elelctrical Building+ nową generacją naszej gamy produktów SEE Electrical Building – dodaje Alain Di Crescenzo.

Źródło: IGE+XAO

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
IGE+XAO Polska Sp. z o.o.
ul. Zielińskiego 22, Kraków
tel.  126303030
https://www.ige-xao.com/pl/
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl