Leśna brygada Wiha na tropie wiosny! - E-BOOK - DZIECI - WIHA - WITAJ W LESIE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Leśna brygada Wiha na tropie wiosny!
drukuj stronę
poleć znajomemu

Leśna brygada Wiha na tropie wiosny!

Leśna brygada Wiha na tropie wiosny!
fot. Wiha

Czy wiosna to odpowiednia pora na kąpiele? Czemu nie, jeśli masz u boku oddanych przyjaciół! Kolejna odsłona przygód leśnych majsterkowiczów już dostępna!

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia, a wraz z nią mieszkańcy Szwarcwaldzkiego Lasu. Niedźwiedź Wojtek, Jeż Ignacy, Wiewiórka Hanna i Sowa Anna wyruszają na poszukiwanie gorących źródeł.

Wesoła gromadka zaprasza do ciepłej kąpieli, wspólnego budowania tratwy i konkursu skoków do wody. Na koniec spróbujemy pysznych i zdrowych przekąsek według przepisu Wiewiórki Hanny!

Wzbudziliśmy waszą ciekawość? Sprawdźcie, co co słychać u leśnej drużyny w kolejnym zeszycie Wi-taj w lesie! PDF do pobrania i samodzielnego wydruku tutaj: https://www.wiha.com/media/pdf/c2/d9/c7/kidsbook7_spring_pl.pdf

Zeszyt cz.7 do pobrania i samodzielnego wydruku tutaj:

Wszystkie poprzednie części przygód mieszkańców Szwarcwaldzkiego Lasu dostępne są pod linkiem: https://www.wiha.com/pl/pl/wiedza/do-pobrania/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl