Nowy e-book Mouser i TE Connectivity omawia aktualne innowacje dla elektromobilności i transportu połączonego - E-BOOK - E-MOBILITY - POJAZDY ELEKTRYCZNE - ELEKTROMOBILNOŚĆ - TE CONNECTIVITY - SIEĆ 5G - 5G - MOUSER ELECTRONICS - SPOE - POWERTUBE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowy e-book Mouser i TE Connectivity omawia aktualne innowacje dla elektromobilności i transportu połączonego
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowy e-book Mouser i TE Connectivity omawia aktualne innowacje dla elektromobilności i transportu połączonego

Nowy e-book Mouser i TE Connectivity omawia aktualne innowacje dla elektromobilności i transportu połączonego
fot. MOUSER

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych komponentów elektronicznych i produktów automatyki przemysłowej, we współpracy z TE Connectivity, światowym liderem w dziedzinie złączy i czujników, opublikował nowy eBook poświęcony pojazdom elektrycznym i szybko zmieniającemu się krajobrazowi "połączonego" transportu (connected transportation).

Nowy eBook zwraca uwagę na pojawiające się zagadnienia takie jak ekosystemy V2X (vehicle-to-everything), telematyka floty w sieci 5G, przyszłość ładowania pojazdów elektrycznych o dużej mocy i inne trendy projektowe zapewniające wgląd w rewolucję elektromobilności i inteligentnego transportu.

W publikacji EV And Connected Transportation, TE Connectivity i Mouser zgłębiają ewolucję pojazdów elektrycznych ze zwyczajnych środków transportu do dynamicznych centrów danych, gdy wzrost telematyki floty i integracja 5G zamieniają pojazdy w mobilne centra danych. Autorzy e-booka wnikliwie analizują wschodzące standardy komunikacji V2X dla następnej generacji EV, prezentując systemy oparte na chmurze i 5G, które pomagają pojazdom gromadzić, przetwarzać i przesyłać więcej informacji, optymalizując wszystkie procesy, począwszy od nawigacji po konserwację. Tematyka opracowania obejmuje nadejście jednoparowego Ethernetu w branży automotive, który wymaga zaawansowanych czujników i łączności oraz prezentuje ofertę TE Connectivity dla jeszcze szybszego i bezpieczniejszego przetwarzania danych w pojeździe, umożliwiającego szybkie zdalne aktualizacje, komunikację między pojazdami a infrastrukturą, zaawansowane systemy pomocy kierowcy, a ostatecznie - pełną autonomię pojazdu.

Opracowanie EV And Connected Transportation prezentuje najnowsze produkty TE Connectivity dostępne w Mouser, w tym gniazda ładowania dla pojazdów komercyjnych i przemysłowych, umożliwiające bezpieczne, szybkie i pewne ładowanie nawet do 10.000 cykli podczas ładowania przy 250 VAC (przy 32 A) i 1000 VDC (przy 200 A), idealne do użytku w ciężkich i średnich samochodach ciężarowych, autobusach, pojazdach dwukołowych, rolnictwie, budownictwie i pojazdach rekreacyjnych.

Anteny 5G Phantom zaprojektowane do pracy bez płaszczyzny uziemienia zapewniają globalne zasięg w sieci komórkowej bez konieczności uziemienia, nawet w regionach, gdzie wymagane jest dolne pasmo 600 MHz. Te anteny zapewniają stabilne parametry i mogą obejmować pasma częstotliwości od 617 MHz do 7125 MHz lub od 698 MHz do 7125 MHz w formacie niezależnym od płaszczyzny uziemienia. Są odpowiednie do zastosowań w IoT, środowiskach transportowych i logistycznych oraz aplikacjach bezpieczeństwa publicznego.

Złącza PowerTube, również dostępne w ofercie Mouser, są przeznaczone do zastosowań o dużej mocy w hybrydowych i elektrycznych pojazdach przemysłowych i komercyjnych. Styczniki wysokonapięciowe ECPx50B są przeznaczone do obsługi dużych obciążeń elektrycznych do 580 A prądu stałego, w zależności od rozmiaru przewodu i temperatury, oferujące napięcie przełączania 1000 V do 1500 VDC. Styczniki te są przeznaczone do sterowania w środowiskach wysokiego napięcia, takich jak systemy magazynowania energii w akumulatorach, inwertery solarne i aplikacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Aby zapoznać się z najnowszym e-bookiem TE Connectivity, odwiedź stronę: https://te.mouser.com/electric-vehicles/ev-and-connected-transportation-3/

Wszystkie produkty TE Connectivity dostępne u Mouser dostępne są na stronie: https://eu.mouser.com/manufacturer/te-connectivity/ 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl