Wiedza to najlepsze narzędzie! Wiha z akcją edukacyjną kierowaną do dzieci - DZIECI - EDUKACJA - WIHA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wiedza to najlepsze narzędzie! Wiha z akcją edukacyjną kierowaną do dzieci
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wiedza to najlepsze narzędzie! Wiha z akcją edukacyjną kierowaną do dzieci

Wiedza to najlepsze narzędzie! Wiha z akcją edukacyjną kierowaną do dzieci
fot. Wiha

„Nie wiem, czy o tym wiecie, ale ze wszystkich lasów na całym świecie tylko jeden jest lasem naprawdę magicznym. To Las Szwarcwaldzki.” Tak zaczyna się opowieść Wiha, która wprowadza najmłodszych w świat ekologii, bezpieczeństwa i majsterkowania. Tej jesieni marka startuje z nową akcją edukacyjną, która bawiąc i stawiając przed dziećmi szereg zadań, uczy ich kreatywności i odpowiedzialności za swoje otoczenie.

Cztery zeszyty skorelowane z porami roku i niezwykli mieszkańcy lasu, którzy są dumni ze swojego domu i bardzo dbają o jego czystość oraz porządek – do Szwarcwaldu zapraszają nas Niedźwiedź Wojtek, Jeż Ignacy, Wiewiórka Hania oraz Sowa Anna – zgrana ekipa specjalistów od majsterkowania, ekologii i przyjaźni. Każdego dnia czekają na nich niezwykłe wzywania i zagadki, do rozwiązania których zapraszają najmłodszych czytelników. Zawartość została przygotowana tak, by rozwijać umiejętności dzieci w wielu aspektach. Znajdziemy tu zadania logiczne, malowanki, wykreślanki, a całość objęto bardzo ważnym przekazem – poszanowania natury, bezpieczeństwa i kreatywnego spędzania wolnego czasu.

 – Myśląc o akcji skierowanej do naszych podopiecznych chcieliśmy przekazać wartości, które są ważne dla marki Wiha, tj. odpowiedzialność, szacunek do otaczającego świata, dbanie o zdrowie – swoje i innych, a także nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów – podkreśla Maja Sikorska z Działu Marketingu Wiha. – Przyjazna forma, ciekawe zadania i walor edukacyjny – wszak wiedza to najlepsze narzędzie i warto rozwijać ją od najmłodszych lat – dodaje.

Pierwszy, jesienny zeszyt jest już dostępny pod linkiem – do samodzielnego wydruku: https://www.wiha.com/media/pdf/f8/04/d2/Wi-taj-w-lesie-Jesien-2020uQqGx5W2QLVQI.pdf

Wiha w lesie

Leśna ekipa życzy udanej zabawy!

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl