Wiedza to najlepsze narzędzie! Wiha z akcją edukacyjną kierowaną do dzieci - DZIECI - EDUKACJA - WIHA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wiedza to najlepsze narzędzie! Wiha z akcją edukacyjną kierowaną do dzieci
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wiedza to najlepsze narzędzie! Wiha z akcją edukacyjną kierowaną do dzieci

Wiedza to najlepsze narzędzie! Wiha z akcją edukacyjną kierowaną do dzieci
fot. Wiha

„Nie wiem, czy o tym wiecie, ale ze wszystkich lasów na całym świecie tylko jeden jest lasem naprawdę magicznym. To Las Szwarcwaldzki.” Tak zaczyna się opowieść Wiha, która wprowadza najmłodszych w świat ekologii, bezpieczeństwa i majsterkowania. Tej jesieni marka startuje z nową akcją edukacyjną, która bawiąc i stawiając przed dziećmi szereg zadań, uczy ich kreatywności i odpowiedzialności za swoje otoczenie.

Cztery zeszyty skorelowane z porami roku i niezwykli mieszkańcy lasu, którzy są dumni ze swojego domu i bardzo dbają o jego czystość oraz porządek – do Szwarcwaldu zapraszają nas Niedźwiedź Wojtek, Jeż Ignacy, Wiewiórka Hania oraz Sowa Anna – zgrana ekipa specjalistów od majsterkowania, ekologii i przyjaźni. Każdego dnia czekają na nich niezwykłe wzywania i zagadki, do rozwiązania których zapraszają najmłodszych czytelników. Zawartość została przygotowana tak, by rozwijać umiejętności dzieci w wielu aspektach. Znajdziemy tu zadania logiczne, malowanki, wykreślanki, a całość objęto bardzo ważnym przekazem – poszanowania natury, bezpieczeństwa i kreatywnego spędzania wolnego czasu.

 – Myśląc o akcji skierowanej do naszych podopiecznych chcieliśmy przekazać wartości, które są ważne dla marki Wiha, tj. odpowiedzialność, szacunek do otaczającego świata, dbanie o zdrowie – swoje i innych, a także nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów – podkreśla Maja Sikorska z Działu Marketingu Wiha. – Przyjazna forma, ciekawe zadania i walor edukacyjny – wszak wiedza to najlepsze narzędzie i warto rozwijać ją od najmłodszych lat – dodaje.

Pierwszy, jesienny zeszyt jest już dostępny pod linkiem – do samodzielnego wydruku: https://www.wiha.com/media/pdf/f8/04/d2/Wi-taj-w-lesie-Jesien-2020uQqGx5W2QLVQI.pdf

Wiha w lesie

Leśna ekipa życzy udanej zabawy!

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl