Czym smakuje jesień? Ekipa majsterkowiczów odkrywa kolejne leśne tajemnice - DZIECI - MAJSTERKOWANIE - WIHA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Czym smakuje jesień? Ekipa majsterkowiczów odkrywa kolejne leśne tajemnice
drukuj stronę
poleć znajomemu

Czym smakuje jesień? Ekipa majsterkowiczów odkrywa kolejne leśne tajemnice

Czym smakuje jesień? Ekipa majsterkowiczów odkrywa kolejne leśne tajemnice
fot. Wiha

W Lesie Szwarcwaldzkim nie ma czasu na nudę, bo każda pora roku to nowe przygody. Jesień pełna jest kolorów i zapachu grzybów. Jednak Wojtek, Ignacy, Hanna i Anna wiedzą, że to także świetny moment na miodobranie! Pokażą nam, skąd się bierze miód i wytłumaczą, dlaczego pszczoły są naszymi przyjaciółmi.

Jak poprawić sobie nastrój w chłodny, jesienny dzień? Najlepiej aromatycznymi naleśnikami z miodem i cynamonem. Najpierw trzeba jednak zdobyć tę przepyszną słodycz. Drużyna konstruktorów zabiera nas na wycieczkę, by odnaleźć miód. Wspólnie z nimi dowiemy się, jakie są jego rodzaje i jak wiele pożytku przyrodzie przynosi obecność pszczół. Po drodze napotkamy dziwne, wiszące konstrukcje, które jak się okaże, wcale nie stanowią zagrożenia.

Ostatnie wydanie zeszytu „Wi-taj w lesie” jest wyjątkowe. Postanowiliśmy ją w całości poświęcić tematyce ekologicznej i pszczołom – mówi Maja Sikorska, Marketing Manager w Wiha, dodając: - Owady przyczyniają się do zachowania właściwej równowagi i stabilności ekosystemu, a tym samym są niezbędne do przetrwania nas – ludzi. W tej części zachęcamy dzieci i rodziców, by zadbali o pszczoły, a one odwdzięczą się nam pysznym miodem.

Cały zeszyt dostępny jest do pobrania i samodzielnego wydruku: http://www2.wiha.com/files/bmecat/data_pl/Witaj_w_lesie_9_2022.pdf

 

Wszystkie poprzednie części zeszytów Wiha dla dzieci dostępne są pod linkiem: https://www.wiha.com/pl/pl/wiedza/do-pobrania/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl