Zestawy startowe sterowników PLC Allen-Bradley do układów sterowania maszynami i ruchem - STEROWNIKI PLC - PROGRAMOWANIE PLC - ZESTAW STARTOWY - ROCKWELL AUTOMATION - ALLEN BRADLEY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zestawy startowe sterowników PLC Allen-Bradley do układów sterowania maszynami i ruchem
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zestawy startowe sterowników PLC Allen-Bradley do układów sterowania maszynami i ruchem

Zestawy startowe sterowników PLC Allen-Bradley do układów sterowania maszynami i ruchem
fot. RS

Szybkie i ekonomiczne opracowywanie samodzielnych aplikacji automatyki przemysłowej 

RS Components (RS) rozszerza ofertę o dwa zestawy startowe programowalnych sterowników logicznych (PLC) firmy Allen-Bradley, która specjalizuje się w automatyce przemysłowej i wchodzi w skład grupy Rockwell Automation.

Pakiety startowe Micro850 i Micro820 zawierają cały sprzęt niezbędny do rozpoczęcia pracy ze sterownikami PLC Allen-Bradley Micro850 i Micro820, w tym zasilacze, akcesoria do kontrolerów i terminale graficzne. Producenci OEM mogą szybko i niewielkim nakładem kosztów tworzyć samodzielne aplikacje bez konieczności inwestowania w całkowicie zautomatyzowane systemy.

Sterownik PLC Micro850, dostarczany wraz z pakietem startowym Micro850, jest przeznaczony do większych, samodzielnych instalacji, które można rozbudować do 192 punktów cyfrowych we/wy, co obejmuje także rozwiązania do prostej kontroli ruchu. Pakiet zawiera również zasilacz, siedem wejść cyfrowych i jeden symulator wejść analogowych, dwukanałowy moduł plug-in wejścia analogowego, 4-calowy terminal graficzny PanelView 800, kabel Ethernet o długości 1 m i kabel USB, instrukcję obsługi i skrócony przewodnik.

Pakiet startowy Micro820 zawiera sterownik PLC Micro820 typu nano, który obsługuje do 36 punktów we/wy i oferuje wbudowane funkcje, takie jak Ethernet, gniazdo kart microSD do rejestrowania danych i analogowe we/wy. Sterownik PLC Micro820 doskonale nadaje się do niewielkich, samodzielnych urządzeń sterujących i zdalnych zastosowań automatyzacji z wykorzystaniem łączności Ethernet, takich jak zdalne moduły terminali (RTU) dla systemu SCADA. Zestaw startowy zawiera również zasilacz 24 V, siedem wejść cyfrowych i jeden symulator wejść analogowych, 4-calowy terminal graficzny PanelView 800, kabel Ethernet o długości 1 m, instrukcję instalacji oraz skrócony przewodnik.

4-calowy terminal graficzny Allen-Bradley PanelView 800 montowany na panelu stanowi część standardowego zestawu startowego i jest wyposażony w funkcje wprowadzania danych za pomocą klawiatury i ekranu dotykowego oraz zoptymalizowany do użytku ze sterownikami PLC serii Micro800. Jeśli terminal graficzny nie jest wymagany, istnieje możliwość zakupu pakietu w wersji „Starter Pack Lite”.

Użytkownicy wymagający możliwości projektowania aplikacji, łatwego programowania sterowników PLC, konfiguracji urządzeń i integracji z edytorem HMI mogą bezpłatnie pobrać wersję Standard Edition oprogramowania do projektowania układów Connected Components Workbench, która jest dostępna na stronie internetowej Rockwell Automation.

Zestawy startowe sterowników PLC Allen-Bradley Micro850 i Micro820 są dostępne w sklepach RS w Austrii, Niemczech, Polsce i Wielkiej Brytanii.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl