Zestawy startowe sterowników PLC Allen-Bradley do układów sterowania maszynami i ruchem - STEROWNIKI PLC - PROGRAMOWANIE PLC - ZESTAW STARTOWY - ROCKWELL AUTOMATION - ALLEN BRADLEY
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zestawy startowe sterowników PLC Allen-Bradley do układów sterowania maszynami i ruchem
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zestawy startowe sterowników PLC Allen-Bradley do układów sterowania maszynami i ruchem

Zestawy startowe sterowników PLC Allen-Bradley do układów sterowania maszynami i ruchem
fot. RS

Szybkie i ekonomiczne opracowywanie samodzielnych aplikacji automatyki przemysłowej 

RS Components (RS) rozszerza ofertę o dwa zestawy startowe programowalnych sterowników logicznych (PLC) firmy Allen-Bradley, która specjalizuje się w automatyce przemysłowej i wchodzi w skład grupy Rockwell Automation.

Pakiety startowe Micro850 i Micro820 zawierają cały sprzęt niezbędny do rozpoczęcia pracy ze sterownikami PLC Allen-Bradley Micro850 i Micro820, w tym zasilacze, akcesoria do kontrolerów i terminale graficzne. Producenci OEM mogą szybko i niewielkim nakładem kosztów tworzyć samodzielne aplikacje bez konieczności inwestowania w całkowicie zautomatyzowane systemy.

Sterownik PLC Micro850, dostarczany wraz z pakietem startowym Micro850, jest przeznaczony do większych, samodzielnych instalacji, które można rozbudować do 192 punktów cyfrowych we/wy, co obejmuje także rozwiązania do prostej kontroli ruchu. Pakiet zawiera również zasilacz, siedem wejść cyfrowych i jeden symulator wejść analogowych, dwukanałowy moduł plug-in wejścia analogowego, 4-calowy terminal graficzny PanelView 800, kabel Ethernet o długości 1 m i kabel USB, instrukcję obsługi i skrócony przewodnik.

Pakiet startowy Micro820 zawiera sterownik PLC Micro820 typu nano, który obsługuje do 36 punktów we/wy i oferuje wbudowane funkcje, takie jak Ethernet, gniazdo kart microSD do rejestrowania danych i analogowe we/wy. Sterownik PLC Micro820 doskonale nadaje się do niewielkich, samodzielnych urządzeń sterujących i zdalnych zastosowań automatyzacji z wykorzystaniem łączności Ethernet, takich jak zdalne moduły terminali (RTU) dla systemu SCADA. Zestaw startowy zawiera również zasilacz 24 V, siedem wejść cyfrowych i jeden symulator wejść analogowych, 4-calowy terminal graficzny PanelView 800, kabel Ethernet o długości 1 m, instrukcję instalacji oraz skrócony przewodnik.

4-calowy terminal graficzny Allen-Bradley PanelView 800 montowany na panelu stanowi część standardowego zestawu startowego i jest wyposażony w funkcje wprowadzania danych za pomocą klawiatury i ekranu dotykowego oraz zoptymalizowany do użytku ze sterownikami PLC serii Micro800. Jeśli terminal graficzny nie jest wymagany, istnieje możliwość zakupu pakietu w wersji „Starter Pack Lite”.

Użytkownicy wymagający możliwości projektowania aplikacji, łatwego programowania sterowników PLC, konfiguracji urządzeń i integracji z edytorem HMI mogą bezpłatnie pobrać wersję Standard Edition oprogramowania do projektowania układów Connected Components Workbench, która jest dostępna na stronie internetowej Rockwell Automation.

Zestawy startowe sterowników PLC Allen-Bradley Micro850 i Micro820 są dostępne w sklepach RS w Austrii, Niemczech, Polsce i Wielkiej Brytanii.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl