Rexroth przedstawia rozwiązanie w pełni zintegrowanej kontroli ciśnienia w oponach - OPONA - PRZEMYSŁ MASZYNOWY - HAMULEC - KONTROLA CIŚNIENIA - NAPĘD JEZDNY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rexroth przedstawia rozwiązanie w pełni zintegrowanej kontroli ciśnienia w oponach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rexroth przedstawia rozwiązanie w pełni zintegrowanej kontroli ciśnienia w oponach

Rexroth przedstawia rozwiązanie w pełni zintegrowanej kontroli ciśnienia w oponach
fot. Nowy napęd jezdny GFT 8150 TIS pozwala na dynamiczną optymalizację ciśnienia w oponach w maszynach seryjnych.

W dodatku do dynamicznego hamulca, napęd jezdny GFT 8000 jest teraz opcjonalnie dostępny jako GFT8150 TIS (system pompowania opon).

Dzięki systemowi GFT 8150 TIS firmy Rexroth kombajny z napędem na pojedyncze koła można po raz pierwszy wyposażyć w system kontroli ciśnienia w oponach, który płynnie integruje się z maszyną i jest obsługiwany przez standardowy terminal.

Kontrola ciśnienia w oponach kombajnu ma wiele zalet. Ze względu na różnice we właściwościach jezdnych na drogach i polach można zaoszczędzić paliwo i jednocześnie zwiększyć stabilność jazdy. Co więcej, w polu zwiększenie powierzchni styku zapewnia zmniejszenie nacisku na podłoże co prowadzi do zwiększenia przenoszonej siły pociągowej z powodu zmniejszonego poślizgu. Regulację ciśnienia w oponach można było uprzednio przeprowadzić jedynie poprzez doposażenie ramy pojazdu, jednak ze względu na zewnętrzne orurowanie wygląda to nieporęcznie i jest podatne na kolizje.

System GFT 8150 TIS to pierwsze w pełni zintegrowane rozwiązanie kontroli ciśnienia w oponach dla kombajnów z napędem na pojedyncze koła. System jest płynnie zintegrowany z koncepcją maszyny i jest łatwy w obsłudze za pomocą standardowego terminala. Innowacyjny system GFT 8150 TIS wykorzystuje kompaktowy napęd jezdny z serii GFT 8000 firmy Rexroth, a także jest dostępny w połączeniu z dynamicznym hamulcem.

Opcja TIS firmy Rexroth pozwala producentom zaoferować korzyści wynikające z kontroli ciśnienia w oponach maszyn produkowanych seryjnie, przez co wejść na rynek dzięki zintegrowanemu i niezawodnemu kompletnemu rozwiązaniu.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl