Rexroth przedstawia rozwiązanie w pełni zintegrowanej kontroli ciśnienia w oponach - OPONA - PRZEMYSŁ MASZYNOWY - HAMULEC - KONTROLA CIŚNIENIA - NAPĘD JEZDNY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rexroth przedstawia rozwiązanie w pełni zintegrowanej kontroli ciśnienia w oponach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rexroth przedstawia rozwiązanie w pełni zintegrowanej kontroli ciśnienia w oponach

Rexroth przedstawia rozwiązanie w pełni zintegrowanej kontroli ciśnienia w oponach
fot. Nowy napęd jezdny GFT 8150 TIS pozwala na dynamiczną optymalizację ciśnienia w oponach w maszynach seryjnych.

W dodatku do dynamicznego hamulca, napęd jezdny GFT 8000 jest teraz opcjonalnie dostępny jako GFT8150 TIS (system pompowania opon).

Dzięki systemowi GFT 8150 TIS firmy Rexroth kombajny z napędem na pojedyncze koła można po raz pierwszy wyposażyć w system kontroli ciśnienia w oponach, który płynnie integruje się z maszyną i jest obsługiwany przez standardowy terminal.

Kontrola ciśnienia w oponach kombajnu ma wiele zalet. Ze względu na różnice we właściwościach jezdnych na drogach i polach można zaoszczędzić paliwo i jednocześnie zwiększyć stabilność jazdy. Co więcej, w polu zwiększenie powierzchni styku zapewnia zmniejszenie nacisku na podłoże co prowadzi do zwiększenia przenoszonej siły pociągowej z powodu zmniejszonego poślizgu. Regulację ciśnienia w oponach można było uprzednio przeprowadzić jedynie poprzez doposażenie ramy pojazdu, jednak ze względu na zewnętrzne orurowanie wygląda to nieporęcznie i jest podatne na kolizje.

System GFT 8150 TIS to pierwsze w pełni zintegrowane rozwiązanie kontroli ciśnienia w oponach dla kombajnów z napędem na pojedyncze koła. System jest płynnie zintegrowany z koncepcją maszyny i jest łatwy w obsłudze za pomocą standardowego terminala. Innowacyjny system GFT 8150 TIS wykorzystuje kompaktowy napęd jezdny z serii GFT 8000 firmy Rexroth, a także jest dostępny w połączeniu z dynamicznym hamulcem.

Opcja TIS firmy Rexroth pozwala producentom zaoferować korzyści wynikające z kontroli ciśnienia w oponach maszyn produkowanych seryjnie, przez co wejść na rynek dzięki zintegrowanemu i niezawodnemu kompletnemu rozwiązaniu.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl