Uniwersalny przekaźnik bezpieczeństwa ESR5-NO-31-UC z szerokim zakresem napięć wejściowych - PRODUKCJA - SYSTEMY STEROWANIA - EATON - INTEGRATORZY - PRZEKAŹNIKI BEZPIECZEŃSTWA - PRZEMYSŁ MASZYNOWY - KURTYNY BEZPIECZEŃSTWA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Uniwersalny przekaźnik bezpieczeństwa ESR5-NO-31-UC z szerokim zakresem napięć wejściowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Uniwersalny przekaźnik bezpieczeństwa ESR5-NO-31-UC z szerokim zakresem napięć wejściowych

Uniwersalny przekaźnik bezpieczeństwa ESR5-NO-31-UC z szerokim zakresem napięć wejściowych
fot. Eaton

Firma Eaton wprowadziła uniwersalny przekaźnik bezpieczeństwa ESR5-NO-31-UC z szerokim zakresem napięć wejściowych opracowany z myślą o producentach maszyn na eksport.

Eaton Electric poszerzył swoje portfolio przekaźników bezpieczeństwa o model ESR5-NO-31-UC. Urządzenia te zostały zaprojektowane dla szerokiego zakresu napięć, od 24 V do 230 V AC lub DC, co sprawia, że nadają się do użytku na całym świecie i w systemów sterowania o różnej architekturze. Dlatego też przekaźniki mogą być używane również z napięciami sterującymi 110 V, które są standardem w USA. Nowe przekaźniki bezpieczeństwa są najnowszym produktem z rodziny przekaźników ESR5 firmy Eaton. Wprowadzenie ich na rynek potwierdza uniwersalne zastosowanie urządzeń ESR5, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów związanych z magazynowaniem, budową i zakupem.

Przekaźniki bezpieczeństwa ESR5-NO-31-UC mogą przetwarzać sygnały generowane przez wyjścia OSSD, co umożliwia podłączenie do systemu czujników takich jak kurtyny świetlne.

Każdy przekaźnik posiada trzy redundantne obwody wyjściowe i zaciski dla różnych typów czujników - obok obsługi kurtyn świetlnych można również dodawać takie funkcje jak przyciski wyłączania awaryjnego, monitorowanie osłon bezpieczeństwa czy sterowanie ryglami. Nowe przekaźniki bezpieczeństwa oferują zatem dużą elastyczność w odniesieniu do różnych typów czujników bezpieczeństwa, które są kontrolowane przez urządzenie. Ich liczne opcje połączeń po stronie wejściowej i wyjściowej, jak również szeroki zakres napięć wejściowych, pozwalają na szeroki zakres zastosowań. Jedno urządzenie może być stosowane w wielu różnych obwodach bezpieczeństwa. Dzięki temu konstruktorzy maszyn i integratorzy systemów nie potrzebują już tak wielu różnych komponentów, co zmniejsza koszty związane z magazynowaniem zapasów i części zamiennych, jednocześnie upraszczając proces inżynieryjny.

Szerokość 22,5 mm sprawia, że przekaźnik bezpieczeństwa jest o połowę mniejszy niż jego poprzedni model, co pozwala zaoszczędzić miejsce w szafie sterowniczej. Rozszerzony zakres temperatur otoczenia od -40 °C do +55 °C również poszerza zakres zastosowań. Przekaźniki bezpieczeństwa ESR5-NO-31-UC posiadają dopuszczenia UL i mogą pracować w obwodach o najwyższych poziomach funkcjonalnego bezpieczeństwa (PL e, zgodnie z normą EN 13849 oraz SIL CL 3, zgodnie z normą EN 62061).

Dostępny obecnie model przekaźnika bezpieczeństwa ESR5-NO-31-UC zastąpił poprzedni model ESR5-NO-31-AC-DC.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Eaton Electric Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 30, Gdańsk
tel.  (0-58) 554 79 00, 10
fax.  (0-58) 554 79 09, 19
www.moeller.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl