Aperitivo! Otwarcie siedziby CCIIP w Sosnowcu - WŁOCHY - INTELIGENTNE OŚWIETLENIE - BEGHELLI - WŁOSKA IZBA HANDLOWO-PRZEMYSŁOWA - HUMAN CENTRIC LIGHTING
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Aperitivo! Otwarcie siedziby CCIIP w Sosnowcu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Aperitivo! Otwarcie siedziby CCIIP w Sosnowcu

Aperitivo! Otwarcie siedziby CCIIP w Sosnowcu
fot. Beghelli

18 czerwca odbyła się inauguracja nowego lokalu Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Sosnowcu. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć jednego z czołowych przedstawicieli Italii w Polsce – marki Beghelli.

CCIIP, czyli La Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia to cenione i wpływowe środowisko biznesowe, które od 20 lat zrzesza ponad 120 członków zarówno włoskich, jak i polskich, reprezentując ich interesy na arenie międzynarodowej. Będąc jedną z największych, wiodących marek w Polsce o włoskich korzeniach, producent oświetlenia awaryjnego i podstawowego stał się uczestnikiem ważnego wydarzenia, jakim była wspólna celebracja otwarcia nowej siedziby CCIIP, mieszczącej się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Sosnowcu. Wśród znamienitych gości znaleźli się Ambasador Włoch w Polsce J.E. Aldo Amati, Piero Cannas prezes Włoskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, a także przedstawiciele KSSE oraz miast Dąbrowy Górniczej i  Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

– Polskie przedstawicielstwo marki Beghelli istnieje od 2006 roku. Od początku naszej działalności staramy się jak najlepiej pielęgnować tradycje i idee, które zostały ukształtowane we Włoszech. Beghelli w swoim rodzimym kraju jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży oświetlenia podstawowego oraz awaryjnego. Podobną atmosferę staramy się wprowadzić także w Polsce. Kontynuujemy cykl szkoleń w ramach Beghelli Accademia, podczas których szkolimy architektów, projektantów i inwestorów w zakresie nowoczesnej technologii LED oraz bierzemy udział w kluczowych, branżowych wydarzeniach, starając się być jak najbliżej interesów naszych klientów – podkreśla Michał Jastrzębski, dyrektor techniczny marki Beghelli-Polska.

Przedstawiciele Beghelli wraz z Ambasadorem Włoch

Przedstawiciele Beghelli wraz z Ambasadorem Włoch

Beghelli to jeden z czołowych producentów zaawansowanych systemów oświetlenia LED. Jedną z nowości w ofercie marki jest opracowanie autorskiego systemu w ramach konceptu HCL, czyli światła podążającego za rytmem człowieka.

Jak technologia HCL (Human Centric Lighting) wspiera naturalny dobowy rytm człowieka?

Ze względu na wysokie koszty operacyjne i produkcyjne, technologia ta nie była do tej pory wykorzystywana na szeroką skalę. Specjaliści z Beghelli opracowali system dostępny dla każdego, spełniający indywidualne wymagania oraz dopasowujący się do każdej instalacji.

Technologia HCL to nowoczesny koncept oświetlania budynków, nazywany także biodynamicznym oświetleniem, którym możemy sterować bezprzewodowo, regulując jego temperaturę barwową czy intensywność świecenia opraw.  

– Stale drożejąca energia zmusiła branżę oświetleniową do szukania coraz bardziej energooszczędnych rozwiązań, które przyniosą inwestorom realne oszczędności oraz zwrot z inwestycji. Cieszymy się, że w całym procesie optymalizacji kosztów, znalazło się również miejsce na zapewnienie komfortu oraz poprawy funkcjonalności człowieka, ponieważ technologia HCL skutecznie łączy w sobie te dwie idee. Biura, placówki edukacyjne czy medyczne, a nawet obiekty przemysłowe to miejsca, w których niezbędne jest zapewnienie odpowiedniego naturalnego rytmu dobowego, nie generując przy tym dodatkowych kosztów – podkreśla Piotr Świtalski, Prezes firmy Beghelli-Polska.

To od światła zależy, jak dobrze widzimy oraz postrzegamy otoczenie. Do zadań technologii HCL należy odwzorowywanie światła naturalnego przy użyciu specjalnie skonstruowanych opraw oświetleniowych, a także odpowiednio dobranych i zaprogramowanych elementów zarządzających całym systemem. Marka w swojej ofercie posiada 4 rozwiązania o różnym stopniu zaawansowania, które można dostosować do każdej, oświetlanej przestrzeni. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Beghelli Polska Sp. z o.o.
ul. Podmiejska 95, Rybnik
tel.  32 422 55 79
www.beghelli.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl