Farnell element14 wprowadza nowy system akwizycji danych Keysight DAQ970A - APARATURA POMIAROWA - POMIARY - MULTIMETR LABORATORYJNY - KEYSIGHT - DAQ970A - SYSTEM AKWIZYCJI DANYCH
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 wprowadza nowy system akwizycji danych Keysight DAQ970A
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 wprowadza nowy system akwizycji danych Keysight DAQ970A

Farnell element14 wprowadza nowy system akwizycji danych Keysight DAQ970A
fot. Keysight DAQ970A

Firma  Farnell element14, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wprowadziła do sprzedaży system akwizycji danych DAQ970A marki Keysight, który stanowi dla inżynierów bardziej efektywną metodę na tworzenie pełnych charakterystyk swoich produktów i wdrażanie systemów testowania w ciągu jedynie kilku dni.

Przyrząd został zaprojektowany z myślą o inżynierach pracujących w działach badawczych, w zespołach zajmujących się weryfikacją projektów oraz w działach produkcji. Umożliwia tworzenie niezawodnych projektów, bez powątpiewania w wyniki pomiarów, konieczności długotrwałego uczenia się lub stosowania skomplikowanych języków programowania, do których użycia potrzeba zatrudniać nowych programistów. Stanowi także użyteczne narzędzie dla osób pracujących w innych firmach zajmujących się elektroniką, aeronautyką, motoryzacją i energetyką.

System DAQ970A ma wbudowany wysokiej jakości przełącznik sygnałów i zaawansowany multimetr 6,5-cyfrowy, który pozwala na dokładne wykonywanie pomiarów. Dodatkowo, intuicyjny wyświetlacz LCD i klawisze programowe ułatwiają konfigurację i prezentowanie wyników w różnych formatach (w postaci liczb, pasków, linii trendów, wykresów i histogramów), czyniąc to urządzenie łatwym w konfiguracji i użytkowaniu, bez konieczności programowania.

Keysight DAQ970A

Do kluczowych cech DAQ970A należą:

  • Jednostka akwizycji danych i przełączania sygnałów (3 sloty, do 60 2-przewodowych kanałów, lub do 120 kanałów 1-przewodowych).
  • Możliwość mierzenia bardzo małych prądów (zakresy 1 μA DC i 100 μA AC) oraz wysoki zakres pomiarowy dla rezystancji (1000 MΩ).
  • Nowy mechanizm autokalibracji, który kompensuje wewnętrzny dryft wynikający ze starzenia się komponentów oraz ze zmian temperatury.
  • Kompatybilność z 3497XA pod względem programowania i konfiguracji.
  • Nowy półprzewodnikowy multiplekser DAQM900A z szybkością skanowania do 450 kanałów na sekundę.
  • Intuicyjny wyświetlacz LCD i programowalne klawisze, które ułatwiają konfigurację oraz prezentowanie wyników pomiarów w różnych formatach (liczby, paski, wykresy trendów i histogramy).
  • Rejestrowanie danych przez USB oraz tworzenie kopii wyników pomiarów za pomocą portu USB, umieszczonego na froncie urządzenia.

Keysight DAQ970A jest dostępny do nabycia w sklepie Farnell element14 w Europie, w Newark element14 w Ameryce Północnej oraz w sklepie element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

Keysight DAQ970A

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl