Kątownik stolarski z poziomnicą - GTV - HÖGERT TECHNIK - HOEGERT TECHNIK - KĄTOWNIK
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kątownik stolarski z poziomnicą
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kątownik stolarski z poziomnicą

Kątownik stolarski z poziomnicą
fot. Högert Technik

W portfolio marki Högert Technik znalazł się nowy produkt - kątownik stolarski z poziomnicą. Produkt znajdzie zastosowanie głównie w pracach ciesielskich i budowlanych, dzięki wbudowanej poziomnicy, która daje możliwość pomiaru wysokości i głębokości.

Kątownik stolarski z poziomnicą (HT4M217) ma uniwersalne zastosowanie, wykonany został ze stali i aluminium, co powoduje większą trwałość produktu. Dodatkowo wytłoczona skala calowa zwiększa jej czytelność i zapobiega szybkiemu wycieraniu się oznaczeń. Regulowany, o długości 300 mm (12”), posiada dodatkowy rysik, który umieszczony został w obudowie. Powierzchnia kątownika jest polerowana i lakierowana, dzięki czemu zwiększona została odporność produktu na działanie czynników zewnętrznych.

Kątownik HT4M217 dostępny jest w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od połowy lutego bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl