Czujniki marki TE Connectivity dostępne wprost z magazynów Farnell element14 - FARNELL ELEMENT14 - TE CONNECTIVITY - CZUJNIKI CIŚNIENIA - TERMISTORY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Czujniki marki TE Connectivity dostępne wprost z magazynów Farnell element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Czujniki marki TE Connectivity dostępne wprost z magazynów Farnell element14

Czujniki marki TE Connectivity dostępne wprost z magazynów Farnell element14
fot. Czujniki TE Connectivity Czujniki z folią piezoelektryczną

Farnell element14, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wprowadził właśnie do swoich magazynów szeroki wybór czujników firmy TE Connectivity (TE) – światowego lidera w produkcji sensorów i komponentów do wykonywania połączeń. Czujniki TE są od teraz dostępne na stronie Farnell element14 z dostawą tego samego dnia.

Dostęp do szerokiego wyboru sensorów pozwoli inżynierom z łatwością dobierać podzespoły do różnych aplikacji, opierając się na takich kryteriach jak: czułość, zakres pracy, precyzja oraz rozdzielczość i dokładność pomiarowa. Bogata oferta produktowa TE pozwala na znalezienie komponentów zarówno do aplikacji przemysłowych, jak i nowoczesnych zastosowań konsumenckich, wymagających najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Do podzespołów TE, oferowanych przez Farnell element14 należą:

  • Czujniki ciśnienia: z wyjściami cyfrowymi lub analogowymi i układami kondycjonowania sygnałów, skalibrowane względem temperatury.
  • Termistory NTC: spełniają specyficzne wymagania krytycznych aplikacji OEM.
  • Czujniki temperatury i wilgotności: pozwalają mierzyć zarówno wilgotność względną, jak i temperaturę, z dużą precyzją, w szerokim zakresie warunków środowiskowych.
  • Płytki deweloperskie z czujnikami: są niewielkie i pobierają małą moc; łatwo je podłączyć do wielu platform deweloperskich.
  • Czujniki siły i obciążenia: łączą wytrzymałość z długoterminową stabilnością, a przy tym nie są kosztowne.
  • Czujniki przepływu: niezawodne jak kontaktrony, służą do pomiarów przepływu i zużycia wody w różnych aplikacjach, a także do zabezpieczania pomp, systemów ogrzewania i chłodzenia oraz wykrywania przecieków.

Zapoznaj się z pełnym wyborem czujników TE w Farnell element14 na stronie: http://pl.farnell.com/te-connectivity-sensor-solutions

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl