Danfoss Saginomiya od 15 lat na polskim rynku - GRODZISK MAZOWIECKI - AUTOMATYKA CHŁODNICZA - DANFOSS SAGINOMIYA - WYŁĄCZNIKI CIŚNIENIOWE
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Danfoss Saginomiya od 15 lat na polskim rynku
drukuj stronę
poleć znajomemu

Danfoss Saginomiya od 15 lat na polskim rynku

Danfoss Saginomiya od 15 lat na polskim rynku
fot. Danfoss Saginomiya - produkcja w Grodzisku Mazowieckim

Spółka joint venture Danfoss Saginomiya obchodzi 15. rocznicę działalności w Polsce. Przez te lata firma odegrała znaczącą rolę w produkcji i dostarczaniu miniaturowych wyłączników ciśnieniowych dla branży chłodniczej.

Danfoss Saginomiya powstała w 2002 roku z inicjatywy dwóch udziałowców - Danfoss A/S i Saginomiya Seisakusho, Inc. Spółka zajmuje się produkcją miniaturowych wyłączników ciśnieniowych, dedykowanych do aplikacji chłodniczych i klimatyzacyjnych jako elementy sterujące oraz bezpieczeństwa.

Siedziba spółki mieści się w Grodzisku Mazowieckim, na terenie należącym do firmy Danfoss Poland. Proces produkcyjny odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanego personelu z Saginomiya Japan oraz Danfoss Poland. Jeden z głównych elementów presostatu jest produkowany w czystym pomieszczeniu, zapewniając niezawodność, wysoką wydajność oraz żywotność, zgodnie ze specyfikacją produktu przez cały okres użytkowania. Łącznie, około 80 osób jest zaangażowanych w procesy wytwarzania i wspierające.

 – Stanowimy młody, dynamiczny zespół, który dzięki transferowi techniki i technologii oraz wysokim kompetencjom przyczynia się do realizacji celów, dostarczając na czas wysokiej jakości produkty – mówi Piotr Sochacki, Dyrektor Generalny Danfoss Saginomiya.

W odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na produkty, od 2005 roku, ponad dwukrotnie wzrosły moce produkcyjne do poziomu 2,5 mln produktów rocznie.

Sprzedaż wyrobów jest realizowana poprzez kanały dystrybucji Danfoss i Saginomiya na całym świecie. Macierzystym rynkiem nadal jest Europa, ale dzięki udziałowcom prowadzona jest ekspansja w pozostałych regionach (Ameryka i Środkowy Wschód). Efektem dynamicznego wzrostu sprzedaży w pierwszych latach działalności jest stabilizacja i wzrost organiczny na poziomie 3-5% rocznie.

W ubiegłym roku, spółka Danfoss Saginomiya dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm w województwie mazowieckim.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl