Nakładka Flick HAT do śledzenia ruchu 3D i obsługi gestów w Raspberry Pi oraz urządzeniach z interfejsem 12C - PLUG AND PLAY - NFC - RASPBERRY PI - FLICK HAT - ŚLEDZENIE RUCHU
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nakładka Flick HAT do śledzenia ruchu 3D i obsługi gestów w Raspberry Pi oraz urządzeniach z interfejsem 12C
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nakładka Flick HAT do śledzenia ruchu 3D i obsługi gestów w Raspberry Pi oraz urządzeniach z interfejsem 12C

Nakładka Flick HAT do śledzenia ruchu 3D i obsługi gestów w Raspberry Pi oraz urządzeniach z interfejsem 12C
fot. Farnell element14

Firma Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, dodała do gamy akcesoriów Raspberry P i najnowszą nakładkę HAT (Hardware on Top) do śledzenia ruchu 3D i obsługi gestów. Flick HAT pozwala inżynierom na rozszerzenie opcji sterowania w Raspberry Pi oraz urządzeniach z interfejsem 12C poprzez przeciągnięcie, naciśnięcie lub poruszenie nadgarstkiem. Dzięki opcji wykrywania ruchu w 3D z maksymalnej odległości 10 cm, nakładka Flick HAT podwaja asortyment alternatywnych urządzeń,  zapewniających użytkownikom większą elastyczność.

Wykorzystanie technologii NFC oznacza, że nakładka Flick HAT może być wykorzystywana do sterowania komputerem, telewizorem, systemem muzycznym lub innym urządzeniem, nawet wtedy, gdy jest ono schowane za nieprzewodzącymi materiałami takimi jak drewno lub akryl. Nakładka Flick HAT obsługuje również komunikację poprzez interfejs 12C. Stosowanie nakładki zostało uproszczone dzięki możliwości montażu typu plug-and-play, który nie wymaga lutowania. Z kolei biblioteki programu pozwalają konstruktorom na wykorzystanie z pełnego zakresu funkcji, którą zapewnia śledzenie 3D i rozpoznawanie gestów.

Steve Carr, Global Head of Marketing for Premier Farnell said: „Dodanie tego produktu do asortymentu wzmacnia ofertę Farnell element14 dla konstruktorów urządzeń IoT, dając im możliwość zwiększenia zakresu funkcji urządzeń bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Pozwala to między innymi na dodanie opcji sterowania i kontroli, które zazwyczaj kojarzone są wyłącznie z produktami konsumenckimi najwyższej klasy.

Gama nakładek Flick HAT zapewnia zgodność ze wszystkimi płytkami Raspberry Pi: Flick HAT jest zgodna z Pi A+, B+, 2B i 3B, a Flick Large — z Raspberry Pi, Arduino, BeagleBone® i Genuino oraz z każdym urządzeniem z interfejsem 12C. Płytka Raspberry Pi Zero jest obsługiwana przez Flick Zero.

Nakładka Flick HAT do śledzenia ruchu 3D i obsługi gestów w Raspberry Pi oraz urządzeniach z interfejsem 12C

Nakładka Flick HAT jest dostępna w ofercie Farnell element14 na terenie całej Europy, CPC w Wielkiej Brytanii. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl