Nowe oprawy awaryjne SafeLite firmy Eaton - OŚWIETLENIE AWARYJNE - EATON - SAFELITE - OPRAWY AWARYJNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe oprawy awaryjne SafeLite firmy Eaton
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe oprawy awaryjne SafeLite firmy Eaton

Nowe oprawy awaryjne SafeLite firmy Eaton
fot. Eaton

Firma Eaton opracowała serię produktów SafeLite o pełnej zgodności z dyrektywą EC i normą EN, która ułatwi pracę projektantom instalacji oświetleniowych. Seria ta jest połączeniem wszechstronności, łatwej instalacji i niskich kosztów eksploatacji, ponieważ oprawy eliminują potrzebę regularnej wymiany lamp i zmniejszają zużycie energii.

Gama produktów SafeLite, w skład której wchodzą oprawy antypaniczne i ewakuacyjne, jest szybka i łatwa w montażu, nawet w przypadku modernizacji instalacji. Ponadto wymiana baterii jest niezwykle prosta, a oprawy mogą pracować w trybie sieciowo-awaryjnym lub awaryjnym w zależności od potrzeb użytkownika.

Dodatkowo instalatorzy mają do dyspozycji bogaty asortyment akcesoriów montażowych,  co umożliwia różnorodne zastosowanie oprawy SafeLite. Oprawy mogą pełnić funkcję oświetlenia ewakuacyjnego po naklejeniu jednego z czterech piktogramów znajdujących się w zestawie (zgodnych z normą ISO 7010). Obudowy są dostępne w dwóch wariantach ochrony IP42 lub IP65, dzięki czemu oprawy Safelite są odpowiednie do zastosowań wewnętrznych lub przemysłowych, gdzie trwałość i wytrzymałość są kluczowymi warunkami.

oprawa awaryjna Eaton SafeLite

Duży wybór akcesoriów (kaseta podtynkowa, kaseta podtynkowa z ramką do płyt karton-gips, klosz w kształcie stożka, klosz z plexi lub siatka ochronna) zapewnia większą elastyczność i łatwość integracji wewnątrz budynku.

Jean Luc Scheer kierownik działu oświetlenia awaryjnego w Eaton wyjaśnia: "Oświetlenie awaryjne może stanowić element ratunkowy pomagający ludziom bezpiecznie opuścić budynek w sytuacji zagrożenia lub gdy oświetlenie sieciowe jest wyłączone z powodu zaniku zasilania. Jednak ważne jest, aby oprawy były zgodne z odpowiednimi normami dla produktów, prawidłowo zainstalowane i konserwowane. Seria produktów SafeLite pomaga specjalistom, instalatorom i użytkownikom końcowym spełnić wszystkie te kryteria w jednym, prostym i niedrogim pakiecie, który może być wykorzystany w całym budynku, aby uzyskać spójny wygląd. Oprawy są w pełni zgodne z normami, łatwe w instalacji i wystarczająco uniwersalne dla wielu zastosowań, a ich technologia LED czyni je wysoce sprawnymi energetycznie i trwałymi, co minimalizuje koszty i wymagania dotyczące konserwacji ".

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Eaton Electric Sp. z o.o.
Eaton Electric Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 30, Gdańsk
tel.  (0-58) 554 79 00, 10
fax.  (0-58) 554 79 09, 19
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl