Barco OpSpace - rewolucyjne rozwiązanie stanowiska pracy dyspozytora - DYSPOZYTOR RUCHU SIECIOWEGO - BIG DATA - DYSPOZYTORNIA - BARCO - OPSPACE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Barco OpSpace - rewolucyjne rozwiązanie stanowiska pracy dyspozytora
drukuj stronę
poleć znajomemu

Barco OpSpace - rewolucyjne rozwiązanie stanowiska pracy dyspozytora

Barco OpSpace - rewolucyjne rozwiązanie stanowiska pracy dyspozytora
fot. AB-Micro

Firma Barco wprowadza na rynek OpSpace - rewolucyjne rozwiązanie przeznaczone do obsługi bardziej skomplikowanych systemów, dostępu do większej ilości i szerszego zakresu danych oraz spełnieniu sztywniejszych wymogów bezpieczeństwa - wszystko aby sprostać wymaganiom ery Big Data.

Dzisiaj Dyspozytorzy często mają trudności z dostępem do informacji rozproszonej w różnych podsystemach i sieciach, chronionej różnymi sposobami autentykacji. W danej chwili mają więc dostęp jedynie do części wymaganych informacji tracąc możliwość uzyskania koherentnego pełnego obrazu sytuacji.

OpSpace firmy Barco jest pierwszą osobistą przestrzenią pracy, która tworzy spójny pojedynczy obszar pracy, złożony z kilku wyświetlaczy zainstalowanych na stanowisku dyspozytora. W tej przestrzeni ma on możliwość podglądu, monitorowania i interakcji z wieloma aplikacjami działającymi w różnych sieciach, na różnych systemach i z różnymi poziomami uprawnień dostępu. Wszystkie istotne informacje mogą być analizowane i zarządzane z jednej przestrzeni obrazu, za pomocą jednej myszki i klawiatury. W ten sposób dyspozytor znajduje się w centrum informacji i ma łatwy i szybki dostęp do wszystkich danych.

Jeden obraz - pełna kontrola

Jednym kliknięciem dyspozytorzy mogą przywołać dowolną aplikację do obszaru roboczego, który znajduje się bezpośrednio przed nimi. Tam mogą sterować tą aplikacją jednocześnie zachowując, w polu widzenia, podgląd wszystkich pozostałych aplikacji. Zapewnia to bardziej ergonomiczny oraz intuicyjny sposób pracy, zmniejszając poziom stresu i ułatwiając procesy decyzyjne.

Bezpieczeństwo jest dzisiaj jednym z najważniejszych wymagań środowisk Sal Dyspozytorskich. OpSpace umożliwia jednoczesny bezpieczny dostęp do wielu domen, integrując je tylko na płaszczyźnie wizualizacji. Dyspozytorzy są fizycznie oddzieleni od systemów generujących dane, dzięki czemu OpSpace spełnia rządowe oraz korporacyjne wymagania w tym zakresie. 

OpSpace został opracowany do pracy w trybie pracy 24/7 i rygorystycznie przetestowany pod kątem stabilności i elastyczności działania oraz odporności na zakłócenia.

Autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Barco w Polsce jest firma AB-MICRO.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Odkrywcze!
AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa
tel.  32 721 60 00
fax.  32 721 60 01
www.abmicro.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl