Gotowe rozwiązania do podajników płytowych i taśmowych - NAPĘD HYDRAULICZNY - PRZENOŚNIKI TAŚMOWE - BEZPOŚREDNIE NAPĘDY HYDRAULICZNE - PODAJNIKI PŁYTOWE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Gotowe rozwiązania do podajników płytowych i taśmowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Gotowe rozwiązania do podajników płytowych i taśmowych

Gotowe rozwiązania do podajników płytowych i taśmowych
fot. Bosch Rexroth

Podajniki płytowe i taśmowe muszą obsługiwać duży rozruchowy moment obrotowy i częste skoki obciążenia w trudnym środowisku roboczym. Firma Bosch Rexroth oferuje łatwo dostępne rozwiązania napędowe zoptymalizowane pod kątem całkowitej wydajności, przewidziane zarówno do nowych podajników, jak i tych podlegających modyfikacji czy modernizacji.

 

Zaprojektowane do ciężkiej pracy

Systemy bezpośrednich napędów hydraulicznych firmy Bosch Rexroth udostępniają duży rozruchowy moment obrotowy i możliwość jego długotrwałego utrzymania. Rozwiązania napędowe umożliwią również uruchamianie podajników w dowolnych warunkach obciążenia i przy długotrwale działającym dużym obciążeniu - a wszystko to przy zupełnie przeciętnym zapotrzebowaniu na moc.

Ciągłe zwiększanie wydajności

Firma Bosch Rexroth stale poszukuje sposobów na zwiększenie wydajności. Oferowane przez nią rozwiązania napędów i sterowania są niezawodne i zaprojektowane do działania w nieprzyjaznym środowisku i w wymagających zastosowaniach dzisiejszego i przyszłego przemysłu.

Globalny partner lokalne wsparcie

Firma Bosch Rexroth oferuje usługi projektowe, instalacyjne i serwisowe na całym świecie, świadcząc szybkie i dobrze skoordynowane wsparcie w zakresie ofertowania, prac instalacyjnych, prac serwisowych na miejscu oraz pomocy technicznej. Prace konserwacyjne wykonywane są przez miejscowy, wyszkolony personel z dobrą znajomością produktów firmy.

Łatwość modernizacji

Dzięki zgromadzonemu na przestrzeni dekad doświadczeniu firma doskonale wie jak skonfigurować wszystkie funkcje, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Gdy trzeba zwiększyć produkcję, można z łatwością, przy minimalnych zakłóceniach procesu produkcyjnego, dodać kolejne elementy lub dopasować te istniejące w modułowej architekturze systemu napędu, uzyskując w ten sposób optymalne rezultaty.

Kontakt dla czytelników:
mgr inż. Arkadiusz Bręk
tel.: +48 (61) 816 77 69
arkadiusz.brek@boschrexroth.pl
www.boschrexroth.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl