Gotowe rozwiązania do podajników płytowych i taśmowych - NAPĘD HYDRAULICZNY - PRZENOŚNIKI TAŚMOWE - BEZPOŚREDNIE NAPĘDY HYDRAULICZNE - PODAJNIKI PŁYTOWE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Gotowe rozwiązania do podajników płytowych i taśmowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Gotowe rozwiązania do podajników płytowych i taśmowych

Gotowe rozwiązania do podajników płytowych i taśmowych
fot. Bosch Rexroth

Podajniki płytowe i taśmowe muszą obsługiwać duży rozruchowy moment obrotowy i częste skoki obciążenia w trudnym środowisku roboczym. Firma Bosch Rexroth oferuje łatwo dostępne rozwiązania napędowe zoptymalizowane pod kątem całkowitej wydajności, przewidziane zarówno do nowych podajników, jak i tych podlegających modyfikacji czy modernizacji.

 

Zaprojektowane do ciężkiej pracy

Systemy bezpośrednich napędów hydraulicznych firmy Bosch Rexroth udostępniają duży rozruchowy moment obrotowy i możliwość jego długotrwałego utrzymania. Rozwiązania napędowe umożliwią również uruchamianie podajników w dowolnych warunkach obciążenia i przy długotrwale działającym dużym obciążeniu - a wszystko to przy zupełnie przeciętnym zapotrzebowaniu na moc.

Ciągłe zwiększanie wydajności

Firma Bosch Rexroth stale poszukuje sposobów na zwiększenie wydajności. Oferowane przez nią rozwiązania napędów i sterowania są niezawodne i zaprojektowane do działania w nieprzyjaznym środowisku i w wymagających zastosowaniach dzisiejszego i przyszłego przemysłu.

Globalny partner lokalne wsparcie

Firma Bosch Rexroth oferuje usługi projektowe, instalacyjne i serwisowe na całym świecie, świadcząc szybkie i dobrze skoordynowane wsparcie w zakresie ofertowania, prac instalacyjnych, prac serwisowych na miejscu oraz pomocy technicznej. Prace konserwacyjne wykonywane są przez miejscowy, wyszkolony personel z dobrą znajomością produktów firmy.

Łatwość modernizacji

Dzięki zgromadzonemu na przestrzeni dekad doświadczeniu firma doskonale wie jak skonfigurować wszystkie funkcje, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Gdy trzeba zwiększyć produkcję, można z łatwością, przy minimalnych zakłóceniach procesu produkcyjnego, dodać kolejne elementy lub dopasować te istniejące w modułowej architekturze systemu napędu, uzyskując w ten sposób optymalne rezultaty.

Kontakt dla czytelników:
mgr inż. Arkadiusz Bręk
tel.: +48 (61) 816 77 69
arkadiusz.brek@boschrexroth.pl
www.boschrexroth.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl