Elastyczność oświetlenia na wyciągnięcie ręki - system szynoprzewodów X-Rail firmy GTV - REFLEKTORY - OPRAWY LED - SZYNOPRZEWODY - DALI - SCHUKO - GTV - X-RAIL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Elastyczność oświetlenia na wyciągnięcie ręki - system szynoprzewodów X-Rail firmy GTV
drukuj stronę
poleć znajomemu

Elastyczność oświetlenia na wyciągnięcie ręki - system szynoprzewodów X-Rail firmy GTV

Elastyczność oświetlenia na wyciągnięcie ręki - system szynoprzewodów X-Rail firmy GTV
fot. GTV

Trwała i solidna konstrukcja, szybki i prosty montaż a przede wszystkim ogromna elastyczność i łatwość rekonfiguracji systemu oświetleniowego – to podstawowe zalety szynoprzewodów. W zgodzie z najnowszymi trendami i w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów firma GTV wprowadza do swojej oferty nową serię produktów – szynoprzewody X-Rail wraz z dedykowanymi reflektorami LED.

Szynoprzewody X-Rail firmy GTV wraz z mocowanymi do nich oprawami tworzą estetyczny, trwały i łatwo rekonfigurowany system oświetleniowy, doskonale sprawdzający się w centrach handlowych, butikach i wnętrzach sklepów. Z powodzeniem można go również stosować w muzeach i galeriach sztuki.

Szynoprzewody X-Rail to elastyczność i swoboda tworzenia oświetlenia wnętrz i podkreślenia światłem towaru czy ekspozycji. Użytkownik prawie jednym ruchem ręki może zmienić położenie, ilość i rodzaj zamontowanych opraw czy skierować światło na wybrane przez siebie gabloty, półki czy manekiny. Równie łatwo cały system oświetleniowy można dostosować do zmienionej ekspozycji towarów, dzieł sztuki i obiektów muzealnych.

Elastyczność oświetlenia na wyciągnięcie ręki - system szynoprzewodów X-Rail firmy GTV

System szynoprzewodów X-Rail zbudowany jest z prefabrykowanych elementów modułowych. Ich podstawowym elementem jest szynoprzewód 3-fazowych o długości 1 lub 2 m. Z użyciem prostych lub elastycznych łączników można z nich zbudować prostą lub łamaną linię zasilającą. Do rozbudowy lub rozgałęzienia systemu służą standardowe lub regulowane  łączniki typu „L”, „T” i „X”. Dodając do szynoprzewodów adaptery lub gniazda SCHUKO otrzymujemy kompletny i estetyczny system zasilania i oświetlenia. Wszystkie elementy systemu X-Rail dostępne są w kolorze czarnym lub białym. By zasilić go energią elektryczną wystarczy doprowadzić napięcie do wskazanego łącznika lub końcówki zasilającej. Już istniejący system możemy w każdej chwili rozbudować o kolejne linie lub dodać do niego dodatkowe gniazda lub reflektory. Specjalne zestawy umożliwiają natynkowy montaż szynoprzewodów do sufitu lub ich podwieszenie za pomocą linek.

X-Rail to szynoprzewód 3-fazowy, co umożliwia podział całego systemu na trzy obwody i załączanie wybranych grup opraw wtedy, kiedy są potrzebne. W ramach systemu X-Rail dostępne są również szynoprzewody z linią DALI, umożliwiającą jeszcze większą możliwość sterowania opraw.

Kompatybilne z DALI mogą być również reflektory LED dedykowane do systemu X-Rail: reflektor LED X-Line – dostępny w kolorze białym lub czarnym) i reflektor LED X-Smart w kolorze białym. Szeroki wybór mocy reflektorów: 15, 30 i 40 W, kąta emitowania światła: 24°, 40° i 60° czy jego barwy: 3000 lub 4000 K pozwoli dobrać rodzaj reflektora do przeznaczenia, potrzeb użytkownika i charakteru pomieszczenia.

Szynoprzewody X-Rail to rozwiązanie gwarantujące stworzenie elastycznej i efektownej instalacji oświetlenia. Ich możliwości pozwalają na osiągnięcie oryginalnych efektów dekoracyjnych i odpowiedniego zaakcentowania ekspozycji - wszędzie tam, gdzie liczy się efekt świetlny.

Źródło: GTV

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl