Premier Farnell wkrótce będzie wiedział, którzy projektanci mogą „Zmienić Świat” - KONKURS TECHNOLOGICZNY - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Premier Farnell wkrótce będzie wiedział, którzy projektanci mogą „Zmienić Świat”
drukuj stronę
poleć znajomemu

Premier Farnell wkrótce będzie wiedział, którzy projektanci mogą „Zmienić Świat”

Premier Farnell wkrótce będzie wiedział, którzy projektanci mogą „Zmienić Świat”

Firma Premier Farnell, dystrybutor narzędzi projektowych, skompletowała finałową listę zgłoszeń do ogólnoświatowego konkursu „Change the World”. Konkurs został ogłoszony w roku 2016 i jest skierowany do inżynierów w dowolnym wieku, niezależnie od doświadczenia. Jego celem jest odnalezienie osób z interesującymi pomysłami i zdolnościami do opracowania rozwiązań, które zmienią świat. Wymagane jest użycie produktów Farnell element14 (lub lokalnych przedstawicieli) o wartości do 1000 USD. Premier Farnell dokonał już oceny ogromnej liczby nadesłanych zgłoszeń i wyłonił 25 finalistów, którzy przeszli do następnego etapu konkursu.

Uczestnicy zostali poproszeni o wybór produktów z bogatej oferty Farnell element14, do której należą układy półprzewodnikowe, pasywne i złącza, jak również płytki projektowe, zintegrowane komputery, przyrządy testowe i inne narzędzia. Musieli ponadto opisać swój pomysł w maksymalnie 500 słowach.

Steve Carr, kierownik działu marketingu Premier Farnell, skomentował zgłoszenia do konkursu: „Byliśmy pod dużym wrażeniem rozmaitości zgłoszeń, które do nas napłynęły. Projektanci z całego świata zgłaszali pomysły, które mogą mieć pozytywny wpływ na nasz świat. Wśród nich pojawiały się tematy dotyczące ekologicznych źródeł energii czy ograniczenia emisji odpadów, opieka zdrowotna, ale też produkty wspomagające edukację, zdrowie i ogólne samopoczucie. Wysoka jakość zgłoszeń sprawiła, że mieliśmy trudności z wyłonieniem finalistów. Emocjonujemy się rozpoczynającym się kolejnym etapem konkursu i perspektywą obserwowania rozwoju tych pomysłów.”

Premier Farnell nawiązało kontakt z 25 projektantami zakwalifikowanymi do finału i przekaże im wskazówki dotyczące kolejnego etapu konkursu. Podczas tego etapu projektanci będą mogli rozwinąć swoje pomysły poprzez stworzenie krótkiego wideo, które dokładniej wyjaśni proponowane przez nich rozwiązanie. Na podstawie tych filmów zostanie wyłonionych 10 zwycięzców, których poznamy w czerwcu.

Istnieje szansa, że zespół Premier Farnell udzieli porad dotyczących możliwości wprowadzenia projektu do produkcji – w zależności od wyników konkursu.

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu zostało już zakończone, można natomiast zapoznać się z wiadomościami na temat bieżących wyników na stronie http://element14changetheworld.com/pl/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl