Mouser Electronics sponsoruje globalny konkurs Create the Future Design Contest 2024 - INTEL - KONKURS TECHNOLOGICZNY - ANALOG DEVICES - MOUSER ELECTRONICS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics sponsoruje globalny konkurs Create the Future Design Contest 2024
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics sponsoruje globalny konkurs Create the Future Design Contest 2024

Mouser Electronics sponsoruje globalny konkurs Create the Future Design Contest 2024

Mouser Electronics, lider w dziedzinie wprowadzania na rynek nowych produktów (NPI), ogłosił sponsorowanie 22. edycji konkursu Create the Future Design Contest, globalnego wyzwania z nagrodami dla inżynierów i innowatorów z całego świata.

Mouser, który sponsoruje ten konkurs od ponad dekady, ponownie dołączył do cenionych producentów Intel® i Analog Devices, Inc. (ADI) jako współsponsorzy. Konkurs jest organizowany przez SAE Media Group oraz magazyn Tech Briefs. Głównym sponsorem konkursu jest COMSOL.

Konkurs rozpoczyna się 1 marca, a kończy 1 lipca 2024 roku. Zwycięzca nagrody głównej otrzymuje światowe uznanie i nagrodę pieniężną w wysokości 25 000 USD za projekt innowacyjnego produktu, który przynosi korzyści społeczeństwu i gospodarce. Poprzednie edycje konkursu przyniosły ponad 15 tys. pomysłów projektowych od inżynierów, przedsiębiorców i studentów z ponad 100 krajów.

"Wspieranie innowacji jest zakorzenione w naszych fundamentach Mouser od pierwszych dni istnienia firmy. Jesteśmy dumni, że możemy sponsorować takie inicjatywy jak Create the Future Design Contest i wspierać wynalazców, inżynierów i naukowców, którzy stworzą to, co jest przyszłością technologii" - powiedział Kevin Hess, starszy wiceprezes ds. marketingu w Mouser Electronics. 

Konkurs Create the Future Design Contest zwraca uwagę na projekty produktów, które poprawiają jakość życia, poprawiają jakość opieki zdrowotnej lub pomagają zapewnić zrównoważone rozwiązania. Poprzednie prace nagrodzone główną nagrodą obejmowały np. samozniszczalne tworzywa sztuczne, niezależne urządzenie do transportu narządów i kończyn oraz ekonomiczne, szybkie urządzenie przesiewowe zapobiegające chorobom przenoszonym przez żywność.

Konkurs odbył się po raz pierwszy w 2002 roku, kiedy to został zainicjowany przez wydawców magazynu Tech Briefs, aby stymulować i nagradzać innowacje inżynieryjne. Zdobywca nagrody głównej zostanie wybrany spośród zwycięzców w siedmiu kategoriach: Lotnictwo i Obronność, Motoryzacja/Transport, Elektronika, Produkcja i Materiały, Medycyna, Robotyka i Automatyka oraz Zrównoważone Technologie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://eu.mouser.com/createthefuture/.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl