Wirtualne Targi Inżynieryjne EPLAN i Cideon - EPLAN - EPLAN DATA PORTAL - CIDEON - WIRTUALNE TARGI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wirtualne Targi Inżynieryjne EPLAN i Cideon
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wirtualne Targi Inżynieryjne EPLAN i Cideon

Wirtualne Targi Inżynieryjne EPLAN i Cideon
fot. EPLAN

Druga edycja Targów Wirtualnych organizowana przez EPLAN i Cideon odbędzie się 21 marca pod hasłem „Odkryj efektywną inżynierię”

Po ubiegłorocznym sukcesie nowatorskiej koncepcji targów wirtualnych, dostawca oprogramowania EPLAN stawia kolejny krok. We współpracy ze swoim partnerem – firmą Cideon, organizuje następną edycję Wirtualnych Targów mającą się odbyć już 21 marca br. Klienci i wszyscy zainteresowani doświadczą atmosfery, która towarzyszy prawdziwej imprezie targowej: prezentacje oraz wszelkiego rodzaju demonstracje oprogramowania będą prowadzone na żywo. Dzięki temu nie ma już konieczności odbywania czasochłonnych podróży: wystarczy się zarejestrować, zalogować i już można brać udział w rozmowach online lub korespondować z ekspertami z całego świata na wirtualnym stoisku inżynieryjnym przez czat internetowy.

Portale cyfrowe EPLAN i Cideon Wirtualnych Targów zostaną otwarte ponownie dla klientów i wszystkich zainteresowanych osób 21 marca 2017. Przez ponad 12 godzin transmisji na żywo, od 8 rano do 20 wieczorem, czasu środkowoeuropejskiego (CET), osoby ze wszystkich stref czasowych, które wykażą zainteresowanie mogą uczestniczyć w wirtualnych targach inżynieryjnych wykorzystując do tego komputery, smartfony i tablety. Eksperci firm EPLAN i Cideon z całego świata zostaną wówczas skierowani bezpośrednio do kontaktu z klientami. Zespoły eksperckie będą prowadzić korespondencję przez czat internetowy, odpowiadając na pytania we wszystkich ważniejszych językach. Jest to alternatywa pozwalająca zaoszczędzić czas i pieniądze, zwłaszcza użytkownikom z odległych lokalizacji – wszyscy będą teraz mogli wziąć udział w międzynarodowych targach specjalistycznych i globalnej wymianie wiedzy, korzystając z ogólnoświatowej sieci komputerowej.

Innowacje, trendy i jeszcze więcej…

Topografia Wirtualnych Targów odpowiada rzeczywistym targom. Jest tu hall wejściowy, z którego prowadzą korytarze do różnych przestrzeni wirtualnych. W centrum znajduje się audytorium, w którym uczestnicy mogą oglądać prezentacje transmitowane na żywo. W innej przestrzeni wirtualnej znajdują się WebEX’owe dema rzeczywistych produktów programowych, które mogą być konfigurowane przez odwiedzających. Do najważniejszych prezentacji należą strategie firmowe, nowy EPLAN Cogineer oraz House of Mechatronics – z platformą komunikacyjną i informacyjną Syngineer – jak również rozwiązania z zakresu inżynierii szaf sterowniczych. Dodatkowo, przedmiotami dyskusji będą zagadnienia związane z integracją ERP/PDM oraz z nowymi funkcjami EPLAN Data Portal.

To wydarzenie pozwala zaoszczędzić czas i stanowi efektywną platformę wymiany wiedzy, nie tylko dla użytkowników i kadry kierowniczej średniego szczebla, ale również dla partnerów firmy EPLAN. Wielu z tych producentów również będzie obecnych na Wirtualnych Targach. W foyer, odwiedzający będą mieli możliwość nawiązywania kontaktów za pośrednictwem czatu online – dającego wyjątkową okazję do interaktywnej rozmowy z użytkownikami z całego świata.

Uczestnictwo na żywo, globalna komunikacja z ekspertami oraz atmosfera prawdziwej imprezy targowej: wszyscy zainteresowani z całego świata są serdecznie zaproszeni do wzięcia udziału w Wirtualnych Targach. Rejestracja zaczyna się 21 lutego.

Więcej informacji można znaleźć pod adresami:

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa
tel.  32 721 60 00
fax.  32 721 60 01
www.abmicro.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl