Wirtualne Targi Inżynieryjne EPLAN i Cideon - EPLAN - EPLAN DATA PORTAL - CIDEON - WIRTUALNE TARGI
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wirtualne Targi Inżynieryjne EPLAN i Cideon
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wirtualne Targi Inżynieryjne EPLAN i Cideon

Wirtualne Targi Inżynieryjne EPLAN i Cideon
fot. EPLAN

Druga edycja Targów Wirtualnych organizowana przez EPLAN i Cideon odbędzie się 21 marca pod hasłem „Odkryj efektywną inżynierię”

Po ubiegłorocznym sukcesie nowatorskiej koncepcji targów wirtualnych, dostawca oprogramowania EPLAN stawia kolejny krok. We współpracy ze swoim partnerem – firmą Cideon, organizuje następną edycję Wirtualnych Targów mającą się odbyć już 21 marca br. Klienci i wszyscy zainteresowani doświadczą atmosfery, która towarzyszy prawdziwej imprezie targowej: prezentacje oraz wszelkiego rodzaju demonstracje oprogramowania będą prowadzone na żywo. Dzięki temu nie ma już konieczności odbywania czasochłonnych podróży: wystarczy się zarejestrować, zalogować i już można brać udział w rozmowach online lub korespondować z ekspertami z całego świata na wirtualnym stoisku inżynieryjnym przez czat internetowy.

Portale cyfrowe EPLAN i Cideon Wirtualnych Targów zostaną otwarte ponownie dla klientów i wszystkich zainteresowanych osób 21 marca 2017. Przez ponad 12 godzin transmisji na żywo, od 8 rano do 20 wieczorem, czasu środkowoeuropejskiego (CET), osoby ze wszystkich stref czasowych, które wykażą zainteresowanie mogą uczestniczyć w wirtualnych targach inżynieryjnych wykorzystując do tego komputery, smartfony i tablety. Eksperci firm EPLAN i Cideon z całego świata zostaną wówczas skierowani bezpośrednio do kontaktu z klientami. Zespoły eksperckie będą prowadzić korespondencję przez czat internetowy, odpowiadając na pytania we wszystkich ważniejszych językach. Jest to alternatywa pozwalająca zaoszczędzić czas i pieniądze, zwłaszcza użytkownikom z odległych lokalizacji – wszyscy będą teraz mogli wziąć udział w międzynarodowych targach specjalistycznych i globalnej wymianie wiedzy, korzystając z ogólnoświatowej sieci komputerowej.

Innowacje, trendy i jeszcze więcej…

Topografia Wirtualnych Targów odpowiada rzeczywistym targom. Jest tu hall wejściowy, z którego prowadzą korytarze do różnych przestrzeni wirtualnych. W centrum znajduje się audytorium, w którym uczestnicy mogą oglądać prezentacje transmitowane na żywo. W innej przestrzeni wirtualnej znajdują się WebEX’owe dema rzeczywistych produktów programowych, które mogą być konfigurowane przez odwiedzających. Do najważniejszych prezentacji należą strategie firmowe, nowy EPLAN Cogineer oraz House of Mechatronics – z platformą komunikacyjną i informacyjną Syngineer – jak również rozwiązania z zakresu inżynierii szaf sterowniczych. Dodatkowo, przedmiotami dyskusji będą zagadnienia związane z integracją ERP/PDM oraz z nowymi funkcjami EPLAN Data Portal.

To wydarzenie pozwala zaoszczędzić czas i stanowi efektywną platformę wymiany wiedzy, nie tylko dla użytkowników i kadry kierowniczej średniego szczebla, ale również dla partnerów firmy EPLAN. Wielu z tych producentów również będzie obecnych na Wirtualnych Targach. W foyer, odwiedzający będą mieli możliwość nawiązywania kontaktów za pośrednictwem czatu online – dającego wyjątkową okazję do interaktywnej rozmowy z użytkownikami z całego świata.

Uczestnictwo na żywo, globalna komunikacja z ekspertami oraz atmosfera prawdziwej imprezy targowej: wszyscy zainteresowani z całego świata są serdecznie zaproszeni do wzięcia udziału w Wirtualnych Targach. Rejestracja zaczyna się 21 lutego.

Więcej informacji można znaleźć pod adresami:

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa
tel.  32 721 60 00
fax.  32 721 60 01
www.abmicro.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl