Mobilność i cyberbezpieczeństwo w systemach SCADA/MES w erze Przemysłu 4.0 - KONFERENCJA - VIX AUTOMATION - CYBERATAKI - PRZEMYSŁ 4.0
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mobilność i cyberbezpieczeństwo w systemach SCADA/MES w erze Przemysłu 4.0
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mobilność i cyberbezpieczeństwo w systemach SCADA/MES w erze Przemysłu 4.0

Mobilność i cyberbezpieczeństwo w systemach SCADA/MES w erze Przemysłu 4.0

Firma VIX Automation, Autoryzowany Dystrybutor Oprogramowania GE Digital, zaprasza do podwarszawskiego Trojanowa na czwartą edycję spotkania dla potencjalnych i obecnych użytkowników oprogramowania Proficy - pierwszy raz pod nową nazwą - Konferencję Użytkowników GE Digital.

Wydarzenie zrzesza specjalistów i praktyków z dziedziny szeroko pojętego zarządzania i optymalizacji produkcji oraz osoby, które poszukują nowej wiedzy i inspiracji w tym temacie.

Program konferencji skupia się na najbardziej aktualnej tematyce branży, osadzonej w kontekście polskich realiów i systemów SCADA/MES. Organizatorzy odpowiedzą na takie pytania, jak:

  • Czy 4-ta Rewolucja Przemysłowa staje się faktem?
  • Czy koncepcja „Przemysłowego Internetu” zrewolucjonizuje nasz przemysł?
  • Jak zarówno duże, jak i małe/średnie firmy w praktyce mogą realizować koncepcję „Smart Factory”?
  • Jak uchronić sieć zakładową przez cyberatakami?
  • Jakie narzędzia wykorzystać, aby produkować jeszcze efektywniej?

Nie będziemy skupiać się na teorii, nie zabraknie opinii autentycznych użytkowników systemów GE Digital i prawdziwych historii wdrożeń, pokazujących korzyści, które możesz osiągnąć w swoim zakładzie!

Integralnym elementem każdej konferencji cyklu jest wizyta referencyjna. Tym razem odwiedzimy zakład polskiego lidera branży wielkiej syntezy chemicznej – firmę Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy”.

Zobaczymy, jak największa w Polsce instalacja rozwiązań GE Digital (oparta o systemy HMI/SCADA iFIX, Historian, Webspace), stanowiąca podstawowy nośnik informacji produkcyjnych w Zakładach oraz źródło danych dla systemów raportujących i bilansujących całą produkcję, funkcjonuje w praktyce.

Nie czekaj, zapisz się wcześniej i skorzystaj z atrakcyjnej ceny „first minute” i dołącz do grona najlepszych firm produkcyjnych z całej Polski! www.vix.com.pl/konferencja

IV Konferencja Użytkowników GE Digital
6-7.10.2016,
Talaria Resort & SPA (woj. mazowieckie)

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
VIX Automation
ul. Żeliwna 43, Katowice
tel.  323582020
www.vix.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl