Technologie dla następnej generacji Przemysłu 4.0 w nowym ebooku Mouser i Vishay - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - E-BOOK - PÓŁPRZEWODNIKI - KONDENSATORY - SENSORY - REZYSTORY - VISHAY - PRZEMYSŁ 4.0 - MOUSER ELECTRONICS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Technologie dla następnej generacji Przemysłu 4.0 w nowym ebooku Mouser i Vishay
drukuj stronę
poleć znajomemu

Technologie dla następnej generacji Przemysłu 4.0 w nowym ebooku Mouser i Vishay

Technologie dla następnej generacji Przemysłu 4.0 w nowym ebooku Mouser i Vishay

Nowy eBook od Mouser i Vishay analizuje technologie wspierające następną generację Przemysłu 4.0

Firma Mouser Electronics, autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych komponentów elektronicznych oraz produktów dla automatyki przemysłowej, we współpracy z firmą Vishay opublikowała nowy eBook poświęcony technologiom i komponentom wspierającym kolejną generację rozwiązań z zakresu Przemysłu 4.0.

W publikacji zatytułowanej Następna generacja Przemysłu 4.0 Vishay i Mouser wgłębiają się w trend automatyzacji, która rewolucjonizuje zakłady i fabryki na całym świecie oraz w najważniejsze rozwiązania, które to umożliwiają ten proces. E-book zawiera cztery szczegółowe opracowania na temat komponentów wspierających cyfryzację i automatyzację produkcji następnej generacji, a także pomocne infografiki dotyczące przyszłości w kontekście Przemysłu 5.0. Tematy opracowań obejmują takie produkty jak sensory IoT (Internetu Rzeczy), przełączniki elektroniczne, optyczne panele sterujące oraz rozwiązania do pomiaru prądu w przekształtnikach DC-DC na bazie GaN.

Przemysł 4.0 jest wynikiem znaczących postępów w takich dziedzinach jak chmury obliczeniowe, sztuczna inteligencja, IoT (Internet Rzeczy) i komunikacja M2M (machine-to-machine). Ta rewolucja technologiczna pozwala producentom na automatyzację powtarzalnych procesów, w tym monitorowanie i komunikację, które zmniejszają potrzebę ludzkiego udziału w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów. Przemysł 5.0, łącząc siłę ludzkiej intuicji i efektywności maszyn, będzie wspierany przez zaawansowaną kolekcję komponentów i sensorów Vishay, otwierając nowe możliwości w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Nowy ebook zawiera odniesienia do dziewięciu kluczowych dla Przemysłu 5.0 produktów od Vishay, m.in. czujnika zbliżeniowego dalekiego zasięgu i natężenia światła otoczenia VCNL4200, który może być wykorzystywany do wykrywania obecności w zastosowaniach przemysłowych, takich jak wyłączanie wyświetlaczy w przypadku braku obecności ludzi, co pozwala na redukcję zużycia energii. Indukcyjne cewki stałe Vishay IHLP-7575GZ-5A i IHLP-7575GZ-51 mogą być wykorzystywane w zastosowaniach zasilania DC/DC dla komputerów, wyświetlaczy oraz oświetlenia komercyjnego LED. Są one również idealne do zastosowań w samochodach z napędem hybrydowym oraz pojazdów elektrycznych o niskiej prędkości opartych na systemach 48 V. Kondensatory hybrydowe 196 HVC ENYCAP™ od Vishay mogą być wykorzystywane w systemach magazynowania energii, zapewniając zasilanie awaryjne dla rozwiązań zasilanych bateryjnie lub jako urządzenie do magazynowania energii z odzysku. Wysokowydajne komponenty od Vishay wspierają różnorodne zastosowania przemysłowe, w tym podtrzymanie zasilania, wykrywanie zbliżeniowe oraz konwersję DC/DC.

Oferta produktów Vishay dostępna w Mouser obejmuje m.in. rezystory, kondensatory, sensory oraz półprzewodniki. Więcej informacji o ofercie Vishay na stronie: https://eu.mouser.com/manufacturer/vishay/.

Aby zapoznać się z ebookiem Następna generacja Przemysłu 4.0, odwiedź stronę: https://resources.mouser.com/explore-all/the-next-generation-of-industry-4-0/

Wszystkie eBooki firmy Mouser dostępne są na https://resources.mouser.com/manufacturer-ebooks/ 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl