Prezydent Barack Obama odwiedził stoisko Phoenix Contact na targach Hannover Messe - BARACK OBAMA - ANGELA MERKEL - TARGI W HANNOWERZE - HANNOVER MESSE: INDUSTRIEAUTOMATION
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Prezydent Barack Obama odwiedził stoisko Phoenix Contact na targach Hannover Messe
drukuj stronę
poleć znajomemu

Prezydent Barack Obama odwiedził stoisko Phoenix Contact na targach Hannover Messe

Prezydent Barack Obama odwiedził stoisko Phoenix Contact na targach Hannover Messe
fot. Phoenix Contact

25 kwietnia 2016 prezydent USA Barack Obama wraz z kanclerz Niemiec Angelą Merkel odwiedzili stoisko Phoenix Contact. Wyjątkowych gości powitał CEO Phoenix Contact Frank Stührenberg oraz prezes Phoenix Contact USA, Jack Nehlig.

Frank Stührenberg osobiście zaprezentował szereg nowych rozwiązań, m. in. złącza do ładowania pojazdów elektrycznych: CCS plus - szybki układ ładowania pojazdów elektrycznych, który jest w stanie wygenerować mocy do 350 kW co pozwala na naładowanie akumulatora w ciągu 5 minut. 

System ten jest dostępny zarówno na rynku amerykańskim jak i europejskim. Wykorzystując uniwersalną wtyczkę ładowania, spełnia wymagania użytkowników, ale też stanowi ważny krok w popularyzacji mobilności elektrycznej.

W tym roku, po raz pierwszy, USA jest krajem partnerskim Hannover Messe – największych międzynarodowych targów przemysłowych, które co roku przyciągają ponad 200 tysięcy gości z całego świata.

„Czujemy się zaszczyceni, że prezydent Obama i kanclerz Merkel odwiedzili Phoenix Contact. Nasza amerykańska spółka jest dobrym przykładem tego, jak niemieckie inwestycje w USA odnoszą sukcesy w obu tych krajach”, mówi Jack Nehlig, prezes Phonix Contact Inc.

Phoenix Contact US została założona w 1981, swoją siedzibę ma w Harrisburgu (Pensylwania). Ponadto oddziały znajdują się w Ann Arbor, Michigan, Houston, Texas, San Jose w Kalifornii. Centralaobsługuje sprzedaż, rozwój i produkcję.

Phoenix Contact została na targach Hannover Messe obecne jest corocznie od 1953 roku i jest trzecim największym wystawcą.

www.phoenixcontact.pl/hanover2016 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Phoenix Contact Sp. z o.o.
Phoenix Contact Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 57-59, Wrocław
tel.  071 39 80 410
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl