Energetyczne nowości na Expopower - EXPOPOWER - POZNAŃ - MTP
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Energetyczne nowości na Expopower
drukuj stronę
poleć znajomemu

Energetyczne nowości na Expopower

Energetyczne nowości na Expopower

Wielu wystawców majowych targów Expopower (10-12 maja 2016 r.) w Poznaniu będzie prezentować tegoroczne nowinki produktowe i technologiczne. Warto zajrzeć do hal, by zobaczyć co nowego dzieje się na rynku i w którym kierunku zmierza branża. Udział w targach jest bezpłatny (po rejestracji). 

Targi Expopower stanowią sposobność do poznania najnowszej oferty z obszaru dystrybucji i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, a także elektrotechniki i elektroniki przemysłowej. Ekspozycja to połączenie oferty nauki i przemysłu, gdzie instytuty oraz firmy wspólnie prezentują potencjał i możliwości rozwoju branży energetycznej.

W duchu innowacyjności

W pawilonach 7, 7A i 8A, w ramach Expopower i GreenPOWER, swoją ofertę zaprezentuje w sumie ponad 200 firm z Polski, Niemiec, Belgii, Turcji, Litwy, Ukrainy, Tajwanu, Szwecji, Chin, a nawet z odległego Izraela.
Skupienie pod jednym dachem oferty dedykowanej dla energetyki daje możliwość poznania trendów. Co ciekawego z nowości będzie można zobaczyć w Poznaniu?
Zwiedzając ekspozycję targów znajdziemy sporo produktów ze znaczkiem nowość. M.in. będą to urządzenia i instalacje przeciwprzepięciowe i odgromowe, technologie, sprzęt i narzędzia do budowy oraz eksploatacji  przesyłowych i dystrybucyjnych sieci elektroenergetycznych, materiały, osprzęt i aparatura telekomunikacyjna, urządzenia i technologie zasilania gwarantowanego oraz oświetlenie.
Na swoich stoiskach zaprezentują je m.in. firmy Efen, Busch Polska, Jean Mueller Polska, Janex-Elektro, Spectra Lighting, ES-System, Elko-Bis, WSE Aktywizacja, DGT, NO-EL, Sprivent, Acaldo Solar.

Produkty i technologie ze znaczkiem „nowość”

W ramach Expopower w pawilonie 7A pokazane zostaną nowe urządzenia do kontroli nad pracą sieci przesyłowych oraz nadzoru wykorzystania energii, jak moduł SILAS Smart Upgrade Kit oraz Smart Grid Interface, a także rozłącznik bezpiecznikowy skrzynkowy serii KETO. Nowością prezentowaną z zakresu bezpieczeństwa i wydajności urządzeń elektroenergetycznych będzie szafa chowana w studni EK880, nowe modele masztów izolowanych, przewodów izolowanych wysokonapięciowych, jak również pionowy 3-metrowy uziom Elkonomic i uziemiacz U-WBM do podstaw bezpieczników mocy.

W Poznaniu sporo nowych produktów pojawi się z zakresu oświetlenia drogowego i miejskiego LED, których zastosowanie obejmuje: od ulic i parków, poprzez obiekty sportowe i tereny przemysłowe, po iluminacje. Jako innowacja prezentowany będzie także energooszczędny monitoring zarządzający oświetleniem miejskim – Lesss. Nie zabraknie również najnowszej oferty dla branży oświetleniowej z obszaru energooszczędnego oświetlenia wnętrz użyteczności publicznej oraz biur.
W sąsiednim pawilonie 8A poznamy nowinki telekomunikacyjne, jak integrator radiowy IRv1R, urządzenie komunikacyjne M2M – UMAD v5R oraz DGT HAN-G brama domowa ISD.
Przechodząc do pawilonu 7 zapoznamy się z nowościami GreenPOWER, w większości z zakresu fotowoltaiki. Wystawcy w Poznaniu pokażą m.in. nowe modele kolektorów, styczników i monitorów energii.

Opisy i zdjęcia wszystkich nowości wystawców Expopower i GreenPOWER na www.expopower.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl